herb Koksownik Zdzieszowice
Jedność Rozmierka   Koksownik Zdzieszowice

2018-06-02, 11:00

Czas spotkania: 70 min.

W sobotnie przedpołudnie trampkarze Jedności w ostatnim meczu sezonu 2017/2018 podejmowali zespół Koksownika Zdzieszowice. Niestety niespodzianki nie było i spotkanie pewnie na swoją korzyść rozstrzygnęli przyjezdni.

Spotkanie lepiej rozpoczęli goście którzy dosyć szybko objęli prowadzenie. To przyjezdni lepiej radzili sobie na murawie i stwarzali większe zagrożenie pod rozmierecką bramką. Miejscowi mieli w pierwszej odsłonie problemy ze sforsowaniem defensywy Koksownika. Na dziesięć minut przed przerwą goście podwyższyli prowadzenie i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:2. Po zmianie stron ataki gospodarzy nieco się ożywiły, jednak piłkarze Jedności na potęgę marnowali doskonałe sytuacje. Po drugiej stronie przyjezdni wykazywali się lepszą skutecznością i w tej części pięć razy skutecznie rozmontowali defensywę Jedności, ustalając ostatecznie wynik na 0:7.

Niestety nie doczekaliśmy się przełamania naszych trampkarzy i również w ostatnim spotkaniu ponieśli oni porażkę. Było to tym samym przykre zwieńczenie słabej rundy wiosennej, w której zespół Jedności odniósł tylko jedno zwycięstwo, notując aż osiem porażek. Zespół zakończył zmagania na miejscu zagrożonym spadkiem do niższej klasy rozgrywkowej i teraz pozostaje czekać na rozstrzygnięcia na wyższych poziomach trampkarskich rozgrywek. Mamy nadzieję, że będą one dla nas korzystne. Naszym młodym piłkarzom dziękujemy za walkę i zaangażowanie w tym spotkaniu oraz we wszystkich spotkaniach zakończonego sezonu.

0:1 Koksownik 6’
0:2 Koksownik 25’
0:3 Koksownik 39’
0:4 Koksownik 43’
0:5 Koksownik 52’
0:6 Koksownik 65’
0:7 Koksownik 70’

Drużyna Jedności wystąpiła w składzie: Szymon Pudło – Bartłomiej Brodacki, Marcin Blaut, Kamil Kała, Rafał Nocoń, Szymon Chrupcała, Jan Polok, Jakub Ostrowski, Kacper Gruszka, Nico Born, Jakub Kałka oraz Bartłomiej Grzysek, Patryk Brodacki, Daniel Puzik, Fabian Osak, Jakub Kapica