Informacje ogólne

LKS Jedność Rozmierka prowadzi sekcję piłkarską w 5 kategoriach wiekowych i należy do Gminnego Związku "Ludowe Kluby Sportowe" Strzelce Opolskie.

W sezonie 2017/2018(runda wiosenna) charakterystyka drużyn Jedności przedstawia się następująco:

- drużyna seniorów występuje w opolskiej klasie A w grupie V.

- drużyna trampkarzy występuje w opolskiej I lidze trampkarzy w grupie II. W obecnym sezonie w zespole trampkarzy grać mogą chłopcy z roczników: 2003, 2004, 2005 i 2006.

- drużyna młodzików występuje w opolskiej lidze młodzików w grupie mistrzowskiej II. W obecnym sezonie w zespole młodzików grać mogą dzieci(dziewczyny i chłopcy) urodzone w roku 2005 i młodsze.

- drużyna orlików występuje w turniejach organizowanych przez Opolski Związek Piłki Nożnej i powiat strzelecki w ramach projektu „Bawi nas piłka” oraz rozgrywa mecze i turnieje towarzyskie. W obecnym sezonie w zespole orlików grać mogą dzieci(dziewczyny i chłopcy) urodzone w roku 2007 i młodsze.

- drużyna żaków występuje w turniejach organizowanych przez Opolski Związek Piłki Nożnej i powiat strzelecki w ramach projektu „Bawi nas piłka” oraz rozgrywa mecze i turnieje towarzyskie. W obecnym sezonie w zespole żaków grać mogą dzieci(dziewczyny i chłopcy) urodzone w roku 2009 i młodsze.