LKS Jedność Rozmierka - strona oficjalna

Strona klubowa

Buttony

Sponsorzy i Partnerzy

Informacje ogólne

LKS Jedność Rozmierka prowadzi sekcję piłkarską w 6 kategoriach wiekowych i należy do Gminnego Związku "Ludowe Kluby Sportowe" Strzelce Opolskie.


W sezonie 2016/2017 charakterystyka drużyn Jedności przedstawia się następująco:

- drużyna seniorów występuje w opolskiej klasie okręgowej w grupie II.

- drużyna juniorów starszych występuje w opolskiej I lidze juniorów starszych w grupie II. W obecnym sezonie w zespole juniorów starszych grać mogą chłopcy z roczników: 1998, 1999, 2000 i 2001.

- drużyna trampkarzy występuje w opolskiej II lidze trampkarzy w grupie II. W obecnym sezonie w zespole trampkarzy grać mogą chłopcy z roczników: 2002, 2003, 2004 i 2005.

- drużyna młodzików występuje w opolskiej lidze młodzików w grupie V. W obecnym sezonie w zespole młodzików grać mogą dzieci(dziewczyny i chłopcy) urodzone w roku 2004 i młodsze.

- drużyna orlików występuje w turniejach organizowanych przez Opolski Związek Piłki Nożnej i powiat strzelecki w ramach projektu „Bawi nas piłka” oraz rozgrywa mecze i turnieje towarzyskie. W obecnym sezonie w zespole orlików grać mogą dzieci(dziewczyny i chłopcy) urodzone w roku 2006 i młodsze.

- drużyna żaków występuje w turniejach organizowanych przez Opolski Związek Piłki Nożnej i powiat strzelecki w ramach projektu „Bawi nas piłka” oraz rozgrywa mecze i turnieje towarzyskie. W obecnym sezonie w zespole żaków grać mogą dzieci(dziewczyny i chłopcy) urodzone w roku 2008 i młodsze.

Reklama

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 68, wczoraj: 496
ogółem: 2 157 957

statystyki szczegółowe

Gdzie mamy kibiców?

free counters

free counters

 

 

Prawa autorskie

Materiały zawarte na stronie mogą być wykorzystywane, wyłącznie jeśli zostanie podane ich źródło: jednoscrozmierka.futbolowo.pl
Pobieranie materiałów ze strony oznacza automatycznie zgodę na wykorzystanie zwrotne innych materiałów

 

Radio

 

 

Kontakt

 

Logowanie