Informacje ogólne

LKS Jedność Rozmierka prowadzi sekcję piłkarską w 6 kategoriach wiekowych i należy do Gminnego Związku "Ludowe Kluby Sportowe" Strzelce Opolskie.

W sezonie 2016/2017 charakterystyka drużyn Jedności przedstawia się następująco:

- drużyna seniorów występuje w opolskiej klasie okręgowej w grupie II.

- drużyna juniorów starszych występuje w opolskiej I lidze juniorów starszych w grupie II. W obecnym sezonie w zespole juniorów starszych grać mogą chłopcy z roczników: 1998, 1999, 2000 i 2001.

- drużyna trampkarzy występuje w opolskiej II lidze trampkarzy w grupie II. W obecnym sezonie w zespole trampkarzy grać mogą chłopcy z roczników: 2002, 2003, 2004 i 2005.

- drużyna młodzików występuje w opolskiej lidze młodzików w grupie V. W obecnym sezonie w zespole młodzików grać mogą dzieci(dziewczyny i chłopcy) urodzone w roku 2004 i młodsze.

- drużyna orlików występuje w turniejach organizowanych przez Opolski Związek Piłki Nożnej i powiat strzelecki w ramach projektu „Bawi nas piłka” oraz rozgrywa mecze i turnieje towarzyskie. W obecnym sezonie w zespole orlików grać mogą dzieci(dziewczyny i chłopcy) urodzone w roku 2006 i młodsze.

- drużyna żaków występuje w turniejach organizowanych przez Opolski Związek Piłki Nożnej i powiat strzelecki w ramach projektu „Bawi nas piłka” oraz rozgrywa mecze i turnieje towarzyskie. W obecnym sezonie w zespole żaków grać mogą dzieci(dziewczyny i chłopcy) urodzone w roku 2008 i młodsze.

Treningi

tydzień 42