Reklama u nas

Reklamuj u nas swoją firmę!

Zapewniamy możliwość reklamy Twojego przedsiębiorstwa:

* na ogrodzeniu wokół stadionu w Rozmierce

* oraz prezentację firmy na stronie internetowej

Dysponujemy ogromną powierzchnią reklamową w widocznym z głównej drogi miejscu. Dzięki reklamie u nas oferta Twojej firmy na pewno zostanie zauważona!

Podczas sezonu rozgrywkowego stadion odwiedza co tydzień blisko 500 osób! Nasze drużyny dzięki grze w opolskiej klasie okręgowej i Opolskiej Lidze Juniorów gwarantują również rzesze kibiców przyjezdnych z innych miejscowości województwa opolskiego.

Ponadto Twoją prezentację na ogrodzeniu  obiektu sportowego Jedności codziennie zobaczą wszyscy przejeżdżający przez Rozmierkę w kierunku Rozmierzy, a dalej do Opola.

Oferujemy darmowo możliwość prezentacji Twojej firmy na naszej stronie internetowej!

Obecnie portal każdego dnia odwiedza kilkaset internautów, a liczba ta z każdym tygodniem rośnie! Mamy odnośniki do naszej strony na portalach sportowych i regionalnych, a strona klubowa jest również odwiedzana przez sympatyków z zagranicy.

Jeśli wybierzesz reklamę swojej firmy na ogrodzeniu zapewniamy Ci bezpłatnie prezentację w postaci buttonów na stronie internetowej! Jeśli Twoja firma posiada stronę internetową, u nas znajdzie się do niej odnośnik!

Zapewniamy rzetelną reklamę w zamian za niezwykle niskie opłaty, z których dochód zostanie przekazany na rzecz działalności klubu LKS Jedność Rozmierka!

Jeśli nasza oferta zainteresowała Cię – skontaktuj się z nami:

kontakt e-mail: lksrozmierka@wp.pl

pod nr tel: +48 692 755 396

lub  bezpośrednio u prezesa Joachima Kaczmarczyka.

ZAPRASZAMY!

Treningi