LKS Jedność Rozmierka - strona oficjalna

Strona klubowa

Ostatnie spotkanie

Jedność RozmierkaGórnik Januszkowice
Jedność Rozmierka 2:4 Górnik Januszkowice
2018-08-18, 17:00:00
     

Buttony

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
Jedność Rozmierka 2:4 Górnik Januszkowice
Start Dobrodzień 5:2 Adamietz Kadłub
Błękitni Jaryszów 6:3 Źródło Krośnica
Korona Krępna Odra Kąty Opolskie
LZS GKS Izbicko - Otmice KS Sławięcice K - Koźle
Unia Raszowa - Daniec Victoria Żyrowa
Unia II Żywocice - Krapkowice LZS Radawie

Sponsorzy i Partnerzy

Wyniki/Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-08-18 Jedność Rozmierka 2:4 Górnik Januszkowice zobacz ›
2018-08-18 Start Dobrodzień 5:2 Adamietz Kadłub zobacz ›
2018-08-18 Błękitni Jaryszów 6:3 Źródło Krośnica zobacz ›
2018-08-19 Korona Krępna Odra Kąty Opolskie 17:00
2018-08-19 LZS GKS Izbicko-Otmice KS Sławięcice K-Koźle 17:00
2018-08-19 Unia Raszowa-Daniec Victoria Żyrowa 17:00
2018-08-19 Unia II Żywocice-Krapkowice LZS Radawie 17:00
2018-08-25 Górnik Januszkowice Unia Raszowa-Daniec 17:00
2018-08-25 Źródło Krośnica Korona Krępna 17:00
2018-08-25 Start Dobrodzień Błękitni Jaryszów 17:00
2018-08-26 KS Sławięcice K-Koźle Jedność Rozmierka 14:00
2018-08-26 Adamietz Kadłub LZS Radawie 14:00
2018-08-26 Victoria Żyrowa Unia II Żywocice-Krapkowice 14:00
2018-08-26 Odra Kąty Opolskie LZS GKS Izbicko-Otmice 14:00
2018-09-01 Jedność Rozmierka Odra Kąty Opolskie 17:00
2018-09-01 Błękitni Jaryszów Adamietz Kadłub 17:00
2018-09-01 Korona Krępna Start Dobrodzień 17:00
2018-09-02 LZS GKS Izbicko-Otmice Źródło Krośnica 17:00
2018-09-02 Unia Raszowa-Daniec KS Sławięcice K-Koźle 17:00
2018-09-02 Unia II Żywocice-Krapkowice Górnik Januszkowice 17:00
2018-09-02 LZS Radawie Victoria Żyrowa 17:00
2018-09-08 Źródło Krośnica Jedność Rozmierka 16:00
2018-09-08 Adamietz Kadłub Victoria Żyrowa 16:00
2018-09-08 Start Dobrodzień LZS GKS Izbicko-Otmice 16:00
2018-09-08 Błękitni Jaryszów Korona Krępna 16:00
2018-09-09 Górnik Januszkowice LZS Radawie 16:00
2018-09-09 KS Sławięcice K-Koźle Unia II Żywocice-Krapkowice 16:00
2018-09-09 Odra Kąty Opolskie Unia Raszowa-Daniec 16:00
2018-09-15 Jedność Rozmierka Start Dobrodzień 16:00
2018-09-15 LZS GKS Izbicko-Otmice Błękitni Jaryszów 13:00
2018-09-15 Victoria Żyrowa Górnik Januszkowice 15:00
2018-09-16 Korona Krępna Adamietz Kadłub 13:00
2018-09-16 Unia Raszowa-Daniec Źródło Krośnica 13:00
2018-09-16 Unia II Żywocice-Krapkowice Odra Kąty Opolskie 13:00
2018-09-16 LZS Radawie KS Sławięcice K-Koźle 13:00
2018-09-22 Błękitni Jaryszów Jedność Rozmierka 16:00
2018-09-22 Start Dobrodzień Unia Raszowa-Daniec 16:00
2018-09-23 Adamietz Kadłub Górnik Januszkowice 16:00
2018-09-23 KS Sławięcice K-Koźle Victoria Żyrowa 16:00
2018-09-23 Odra Kąty Opolskie LZS Radawie 16:00
2018-09-23 Źródło Krośnica Unia II Żywocice-Krapkowice 16:00
2018-09-23 Korona Krępna LZS GKS Izbicko-Otmice 16:00
2018-09-29 Unia Raszowa-Daniec Błękitni Jaryszów 15:00
2018-09-29 Victoria Żyrowa Odra Kąty Opolskie 15:00
2018-09-29 Górnik Januszkowice KS Sławięcice K-Koźle 15:00
2018-09-30 Jedność Rozmierka Korona Krępna 15:00
2018-09-30 LZS GKS Izbicko-Otmice Adamietz Kadłub 15:00
2018-09-30 Unia II Żywocice-Krapkowice Start Dobrodzień 15:00
2018-09-30 LZS Radawie Źródło Krośnica 15:00
2018-10-06 Źródło Krośnica Victoria Żyrowa 15:00
2018-10-06 Start Dobrodzień LZS Radawie 15:00
2018-10-06 Błękitni Jaryszów Unia II Żywocice-Krapkowice 15:00
2018-10-07 LZS GKS Izbicko-Otmice Jedność Rozmierka 15:00
2018-10-07 Adamietz Kadłub KS Sławięcice K-Koźle 15:00
2018-10-07 Odra Kąty Opolskie Górnik Januszkowice 15:00
2018-10-07 Korona Krępna Unia Raszowa-Daniec 15:00
2018-10-13 LZS Radawie Błękitni Jaryszów 15:00
2018-10-13 Victoria Żyrowa Start Dobrodzień 15:00
2018-10-14 Jedność Rozmierka Adamietz Kadłub 15:00
2018-10-14 Unia Raszowa-Daniec LZS GKS Izbicko-Otmice 15:00
2018-10-14 Unia II Żywocice-Krapkowice Korona Krępna 15:00
2018-10-14 Górnik Januszkowice Źródło Krośnica 15:00
2018-10-14 KS Sławięcice K-Koźle Odra Kąty Opolskie 15:00
10  2018-10-20 Adamietz Kadłub Odra Kąty Opolskie 14:00
10  2018-10-20 Źródło Krośnica KS Sławięcice K-Koźle 14:00
10  2018-10-20 Start Dobrodzień Górnik Januszkowice 14:00
10  2018-10-20 Błękitni Jaryszów Victoria Żyrowa 14:00
10  2018-10-21 Jedność Rozmierka Unia Raszowa-Daniec 14:00
10  2018-10-21 Korona Krępna LZS Radawie 14:00
10  2018-10-21 LZS GKS Izbicko-Otmice Unia II Żywocice-Krapkowice 14:00
11  2018-10-27 Victoria Żyrowa Korona Krępna 14:00
11  2018-10-27 Górnik Januszkowice Błękitni Jaryszów 14:00
11  2018-10-27 KS Sławięcice K-Koźle Start Dobrodzień 14:00
11  2018-10-28 Unia II Żywocice-Krapkowice Jedność Rozmierka 13:00
11  2018-10-28 Unia Raszowa-Daniec Adamietz Kadłub 13:00
11  2018-10-28 LZS Radawie LZS GKS Izbicko-Otmice 13:00
11  2018-10-28 Odra Kąty Opolskie Źródło Krośnica 13:00
12  2018-11-03 Start Dobrodzień Odra Kąty Opolskie 13:00
12  2018-11-03 Błękitni Jaryszów KS Sławięcice K-Koźle 13:00
12  2018-11-04 Jedność Rozmierka LZS Radawie 13:00
12  2018-11-04 Adamietz Kadłub Źródło Krośnica 13:00
12  2018-11-04 Korona Krępna Górnik Januszkowice 13:00
12  2018-11-04 LZS GKS Izbicko-Otmice Victoria Żyrowa 13:00
12  2018-11-04 Unia Raszowa-Daniec Unia II Żywocice-Krapkowice 13:00
13  2018-11-10 Victoria Żyrowa Jedność Rozmierka 13:00
13  2018-11-10 Odra Kąty Opolskie Błękitni Jaryszów 13:00
13  2018-11-10 Źródło Krośnica Start Dobrodzień 13:00
13  2018-11-11 Unia II Żywocice-Krapkowice Adamietz Kadłub 13:00
13  2018-11-11 LZS Radawie Unia Raszowa-Daniec 13:00
13  2018-11-11 Górnik Januszkowice LZS GKS Izbicko-Otmice 13:00
13  2018-11-11 KS Sławięcice K-Koźle Korona Krępna 13:00

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-07-28 Jedność Rozmierka 4:5 Małapanew Ozimek(juniorzy) zobacz ›
2018-08-12 Jedność Rozmierka 9:0 Błękitni Rozmierz zobacz ›
2018-08-15 LZS Kadłubiec 0:7 Jedność Rozmierka zobacz ›

Najbliższe spotkanie

KS Sławięcice K-KoźleJedność Rozmierka
KS Sławięcice K-Koźle   Jedność Rozmierka
2018-08-26, 14:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
KS Sławięcice K - Koźle - Jedność Rozmierka
Adamietz Kadłub - LZS Radawie
Victoria Żyrowa - Unia II Żywocice - Krapkowice
Górnik Januszkowice - Unia Raszowa - Daniec
Odra Kąty Opolskie - LZS GKS Izbicko - Otmice
Źródło Krośnica - Korona Krępna
Start Dobrodzień - Błękitni Jaryszów

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 432, wczoraj: 947
ogółem: 2 260 493

statystyki szczegółowe

Gdzie mamy kibiców?

free counters

free counters

 

 

Prawa autorskie

Materiały zawarte na stronie mogą być wykorzystywane, wyłącznie jeśli zostanie podane ich źródło: jednoscrozmierka.futbolowo.pl
Pobieranie materiałów ze strony oznacza automatycznie zgodę na wykorzystanie zwrotne innych materiałów

 

Radio

 

 

Kontakt

 

Logowanie