LKS Jedność Rozmierka - strona oficjalna

Strona klubowa

Ostatnie spotkanie

Start DobrodzieńJedność Rozmierka
Start Dobrodzień 2:1 Jedność Rozmierka
2018-06-17, 17:00:00
    relacja »

Buttony

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
Start Dobrodzień 2:1 Jedność Rozmierka
LZS Stary Ujazd 11:0 LZS Grodziec
LZS Radawie 3:0 Unia II Kolonowskie(wycofana)
Victoria Żyrowa 2:0 KS II Żywocice - Krapkowice
Adamietz Kadłub 1:3 Błękitni Jaryszów
Górnik Januszkowice 4:1 KS Sławięcice K - Koźle
LZS GKS Izbicko - Otmice 7:2 Źródło Krośnica

Sponsorzy i Partnerzy

Wyniki/Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
26  2018-06-17 LZS GKS Izbicko-Otmice 7:2 Źródło Krośnica zobacz ›
26  2018-06-17 Górnik Januszkowice 4:1 KS Sławięcice K-Koźle zobacz ›
26  2018-06-17 Adamietz Kadłub 1:3 Błękitni Jaryszów zobacz ›
26  2018-06-17 Victoria Żyrowa 2:0 KS II Żywocice-Krapkowice zobacz ›
26  2018-06-17 LZS Radawie 3:0 Unia II Kolonowskie(wycofana) zobacz ›
26  2018-06-17 LZS Stary Ujazd 11:0 LZS Grodziec zobacz ›
26  2018-06-17 Start Dobrodzień 2:1 Jedność Rozmierka relacja ›
25  2018-06-10 LZS Grodziec 0:5 Start Dobrodzień zobacz ›
25  2018-06-10 Unia II Kolonowskie(wycofana) 0:3 Victoria Żyrowa zobacz ›
25  2018-06-10 KS II Żywocice-Krapkowice 1:2 Adamietz Kadłub zobacz ›
25  2018-06-10 Błękitni Jaryszów 1:1 Górnik Januszkowice zobacz ›
25  2018-06-10 KS Sławięcice K-Koźle 3:1 LZS GKS Izbicko-Otmice zobacz ›
25  2018-06-10 Źródło Krośnica 1:3 LZS Stary Ujazd zobacz ›
25  2018-06-10 Jedność Rozmierka 2:2 LZS Radawie relacja ›
24  2018-06-03 Górnik Januszkowice 0:0 KS II Żywocice-Krapkowice zobacz ›
24  2018-06-03 Adamietz Kadłub 3:0 Unia II Kolonowskie(wycofana) zobacz ›
24  2018-06-03 LZS Radawie 1:0 LZS Grodziec zobacz ›
24  2018-06-03 Victoria Żyrowa 0:0 Jedność Rozmierka relacja ›
24  2018-06-02 Źródło Krośnica 3:4 KS Sławięcice K-Koźle zobacz ›
24  2018-06-02 Błękitni Jaryszów 2:4 LZS GKS Izbicko-Otmice zobacz ›
24  2018-06-02 LZS Stary Ujazd 0:1 Start Dobrodzień zobacz ›
23  2018-05-27 LZS Grodziec 0:2 Victoria Żyrowa zobacz ›
23  2018-05-27 Unia II Kolonowskie(wycofana) 0:3 Górnik Januszkowice zobacz ›
23  2018-05-27 KS II Żywocice-Krapkowice 2:3 LZS GKS Izbicko-Otmice zobacz ›
23  2018-05-27 KS Sławięcice K-Koźle 1:5 LZS Stary Ujazd zobacz ›
23  2018-05-27 Jedność Rozmierka 2:1 Adamietz Kadłub relacja ›
23  2018-05-26 Start Dobrodzień 0:0 LZS Radawie zobacz ›
23  2018-05-26 Błękitni Jaryszów 5:3 Źródło Krośnica zobacz ›
22  2018-05-20 Źródło Krośnica 3:1 KS II Żywocice-Krapkowice zobacz ›
22  2018-05-20 LZS GKS Izbicko-Otmice 3:0 Unia II Kolonowskie(wycofana) zobacz ›
22  2018-05-20 Adamietz Kadłub 6:0 LZS Grodziec zobacz ›
22  2018-05-20 Victoria Żyrowa 3:0 Start Dobrodzień zobacz ›
22  2018-05-20 LZS Stary Ujazd 6:1 LZS Radawie zobacz ›
22  2018-05-19 KS Sławięcice K-Koźle 1:1 Błękitni Jaryszów zobacz ›
22  2018-05-19 Górnik Januszkowice 0:0 Jedność Rozmierka relacja ›
21  2018-05-13 LZS Grodziec 1:2 Górnik Januszkowice zobacz ›
21  2018-05-13 Unia II Kolonowskie(wycofana) 0:3 Źródło Krośnica zobacz ›
21  2018-05-13 KS II Żywocice-Krapkowice 1:1 KS Sławięcice K-Koźle zobacz ›
21  2018-05-13 Jedność Rozmierka 2:0 LZS GKS Izbicko-Otmice relacja ›
21  2018-05-12 LZS Radawie 2:2 Victoria Żyrowa zobacz ›
21  2018-05-12 Start Dobrodzień 2:0 Adamietz Kadłub zobacz ›
21  2018-05-12 Błękitni Jaryszów 1:8 LZS Stary Ujazd zobacz ›
20  2018-05-06 Błękitni Jaryszów 4:1 KS II Żywocice-Krapkowice zobacz ›
20  2018-05-06 KS Sławięcice K-Koźle 3:0 Unia II Kolonowskie(wycofana) zobacz ›
20  2018-05-06 LZS GKS Izbicko-Otmice 0:0 LZS Grodziec zobacz ›
20  2018-05-06 Adamietz Kadłub 2:0 LZS Radawie zobacz ›
20  2018-05-06 LZS Stary Ujazd 2:2 Victoria Żyrowa zobacz ›
20  2018-05-05 Górnik Januszkowice 1:2 Start Dobrodzień zobacz ›
20  2018-05-05 Źródło Krośnica 4:1 Jedność Rozmierka relacja ›
19  2018-04-29 Victoria Żyrowa 2:0 Adamietz Kadłub zobacz ›
19  2018-04-29 LZS Radawie 1:1 Górnik Januszkowice zobacz ›
19  2018-04-29 LZS Grodziec 0:4 Źródło Krośnica zobacz ›
19  2018-04-29 Unia II Kolonowskie(wycofana) 1:3 Błękitni Jaryszów zobacz ›
19  2018-04-29 KS II Żywocice-Krapkowice 0:2 LZS Stary Ujazd zobacz ›
19  2018-04-29 Jedność Rozmierka 3:0 KS Sławięcice K-Koźle relacja ›
19  2018-04-28 Start Dobrodzień 5:1 LZS GKS Izbicko-Otmice zobacz ›
18  2018-04-22 KS II Żywocice-Krapkowice 4:0 Unia II Kolonowskie(wycofana) zobacz ›
18  2018-04-22 KS Sławięcice K-Koźle 6:0 LZS Grodziec zobacz ›
18  2018-04-22 LZS GKS Izbicko-Otmice 4:2 LZS Radawie zobacz ›
18  2018-04-22 Górnik Januszkowice 4:0 Victoria Żyrowa zobacz ›
18  2018-04-22 LZS Stary Ujazd 3:0 Adamietz Kadłub zobacz ›
18  2018-04-21 Źródło Krośnica 0:0 Start Dobrodzień zobacz ›
18  2018-04-21 Błękitni Jaryszów 3:2 Jedność Rozmierka relacja ›
17  2018-04-15 Adamietz Kadłub 4:3 Górnik Januszkowice zobacz ›
17  2018-04-15 Victoria Żyrowa 1:3 LZS GKS Izbicko-Otmice zobacz ›
17  2018-04-15 LZS Radawie 1:0 Źródło Krośnica zobacz ›
17  2018-04-15 Jedność Rozmierka 3:1 KS II Żywocice-Krapkowice relacja ›
17  2018-04-14 Start Dobrodzień 1:0 KS Sławięcice K-Koźle zobacz ›
17  2018-04-14 LZS Grodziec 0:2 Błękitni Jaryszów zobacz ›
17  2018-04-14 Unia II Kolonowskie(wycofana) 1:1 LZS Stary Ujazd zobacz ›
16  2018-04-08 KS II Żywocice-Krapkowice 0:0 LZS Grodziec zobacz ›
16  2018-04-08 KS Sławięcice K-Koźle 4:2 LZS Radawie zobacz ›
16  2018-04-08 LZS GKS Izbicko-Otmice 1:2 Adamietz Kadłub zobacz ›
16  2018-04-08 LZS Stary Ujazd 2:1 Górnik Januszkowice zobacz ›
16  2018-04-08 Unia II Kolonowskie(wycofana) 0:3 Jedność Rozmierka relacja ›
16  2018-04-07 Błękitni Jaryszów 2:1 Start Dobrodzień zobacz ›
16  2018-04-07 Źródło Krośnica 3:1 Victoria Żyrowa zobacz ›
15  2018-05-30 Adamietz Kadłub 0:1 Źródło Krośnica zobacz ›
15  2018-03-25 Górnik Januszkowice 2:2 LZS GKS Izbicko-Otmice zobacz ›
15  2018-03-25 Victoria Żyrowa 2:2 KS Sławięcice K-Koźle zobacz ›
15  2018-03-25 Start Dobrodzień 0:1 KS II Żywocice-Krapkowice zobacz ›
15  2018-03-25 LZS Grodziec 0:0 Unia II Kolonowskie(wycofana) zobacz ›
15  2018-03-25 Jedność Rozmierka 0:4 LZS Stary Ujazd relacja ›
15  2018-03-24 LZS Radawie 4:7 Błękitni Jaryszów zobacz ›
14  2018-05-03 Unia II Kolonowskie(wycofana) 1:4 Start Dobrodzień zobacz ›
14  2018-05-03 KS II Żywocice-Krapkowice 2:1 LZS Radawie zobacz ›
14  2018-05-03 Błękitni Jaryszów 3:0 Victoria Żyrowa zobacz ›
14  2018-05-03 KS Sławięcice K-Koźle 6:3 Adamietz Kadłub zobacz ›
14  2018-05-03 Źródło Krośnica 2:2 Górnik Januszkowice zobacz ›
14  2018-05-03 LZS Stary Ujazd 8:1 LZS GKS Izbicko-Otmice zobacz ›
14  2018-05-03 Jedność Rozmierka 1:0 LZS Grodziec relacja ›
13  2017-11-12 KS Sławięcice K-Koźle 5:0 Górnik Januszkowice zobacz ›
13  2017-11-12 KS II Żywocice-Krapkowice 0:0 Victoria Żyrowa zobacz ›
13  2017-11-12 Unia II Kolonowskie(wycofana) 0:2 LZS Radawie zobacz ›
13  2017-11-12 LZS Grodziec 0:1 LZS Stary Ujazd zobacz ›
13  2017-11-12 Jedność Rozmierka 0:1 Start Dobrodzień relacja ›
13  2017-11-11 Źródło Krośnica 4:2 LZS GKS Izbicko-Otmice zobacz ›
13  2017-11-11 Błękitni Jaryszów 0:2 Adamietz Kadłub zobacz ›
12  2017-11-05 Victoria Żyrowa 2:1 Unia II Kolonowskie(wycofana) zobacz ›
12  2017-11-05 LZS GKS Izbicko-Otmice 3:3 KS Sławięcice K-Koźle zobacz ›
12  2017-11-05 LZS Radawie 4:3 Jedność Rozmierka relacja ›
12  2017-11-04 Start Dobrodzień 0:0 LZS Grodziec zobacz ›
12  2017-11-04 Adamietz Kadłub 3:4 KS II Żywocice-Krapkowice zobacz ›
12  2017-11-04 Górnik Januszkowice 3:0 Błękitni Jaryszów zobacz ›
12  2017-11-04 LZS Stary Ujazd 2:0 Źródło Krośnica zobacz ›
11  2017-11-26 LZS GKS Izbicko-Otmice 0:1 Błękitni Jaryszów zobacz ›
11  2017-11-26 LZS Grodziec 4:0 LZS Radawie zobacz ›
11  2017-10-29 KS Sławięcice K-Koźle 2:3 Źródło Krośnica zobacz ›
11  2017-10-29 KS II Żywocice-Krapkowice 3:0 Górnik Januszkowice zobacz ›
11  2017-10-29 Unia II Kolonowskie(wycofana) 0:1 Adamietz Kadłub zobacz ›
11  2017-10-29 Jedność Rozmierka 5:3 Victoria Żyrowa relacja ›
11  2017-10-28 Start Dobrodzień 2:1 LZS Stary Ujazd zobacz ›
10  2017-10-22 LZS Radawie 1:2 Start Dobrodzień zobacz ›
10  2017-10-22 Górnik Januszkowice 2:1 Unia II Kolonowskie(wycofana) zobacz ›
10  2017-10-22 LZS GKS Izbicko-Otmice 1:2 KS II Żywocice-Krapkowice zobacz ›
10  2017-10-21 Victoria Żyrowa 2:1 LZS Grodziec zobacz ›
10  2017-10-21 Źródło Krośnica 3:3 Błękitni Jaryszów zobacz ›
10  2017-10-21 LZS Stary Ujazd 3:1 KS Sławięcice K-Koźle zobacz ›
10  2017-10-21 Adamietz Kadłub 0:0 Jedność Rozmierka relacja ›
2017-10-15 KS II Żywocice-Krapkowice 2:1 Źródło Krośnica zobacz ›
2017-10-15 Unia II Kolonowskie(wycofana) 6:0 LZS GKS Izbicko-Otmice zobacz ›
2017-10-15 LZS Grodziec 1:0 Adamietz Kadłub zobacz ›
2017-10-15 LZS Radawie 0:1 LZS Stary Ujazd zobacz ›
2017-10-15 Jedność Rozmierka 2:2 Górnik Januszkowice relacja ›
2017-10-14 Błękitni Jaryszów 2:1 KS Sławięcice K-Koźle zobacz ›
2017-10-14 Start Dobrodzień 3:0 Victoria Żyrowa zobacz ›
2017-10-08 Źródło Krośnica 1:4 Unia II Kolonowskie(wycofana) zobacz ›
2017-10-08 KS Sławięcice K-Koźle 0:1 KS II Żywocice-Krapkowice zobacz ›
2017-10-08 LZS GKS Izbicko-Otmice 3:5 Jedność Rozmierka relacja ›
2017-10-07 Victoria Żyrowa 5:1 LZS Radawie zobacz ›
2017-10-07 Adamietz Kadłub 1:2 Start Dobrodzień zobacz ›
2017-10-07 Górnik Januszkowice 0:1 LZS Grodziec zobacz ›
2017-10-07 LZS Stary Ujazd 3:0 Błękitni Jaryszów zobacz ›
2017-10-01 KS II Żywocice-Krapkowice 1:3 Błękitni Jaryszów zobacz ›
2017-10-01 Unia II Kolonowskie(wycofana) 2:4 KS Sławięcice K-Koźle zobacz ›
2017-10-01 LZS Grodziec 1:0 LZS GKS Izbicko-Otmice zobacz ›
2017-10-01 LZS Radawie 1:1 Adamietz Kadłub zobacz ›
2017-10-01 Jedność Rozmierka 4:2 Źródło Krośnica relacja ›
2017-09-30 Start Dobrodzień 2:2 Górnik Januszkowice zobacz ›
2017-09-30 Victoria Żyrowa 0:6 LZS Stary Ujazd zobacz ›
2017-11-19 Błękitni Jaryszów 5:4 Unia II Kolonowskie(wycofana) zobacz ›
2017-11-18 Źródło Krośnica 2:1 LZS Grodziec zobacz ›
2017-09-24 LZS GKS Izbicko-Otmice 2:0 Start Dobrodzień zobacz ›
2017-09-24 LZS Stary Ujazd 4:0 KS II Żywocice-Krapkowice zobacz ›
2017-09-24 KS Sławięcice K-Koźle 4:2 Jedność Rozmierka relacja ›
2017-09-23 Adamietz Kadłub 4:1 Victoria Żyrowa zobacz ›
2017-09-23 Górnik Januszkowice 1:1 LZS Radawie zobacz ›
2017-09-17 Unia II Kolonowskie(wycofana) 1:2 KS II Żywocice-Krapkowice zobacz ›
2017-09-17 LZS Grodziec 3:0 KS Sławięcice K-Koźle zobacz ›
2017-09-17 LZS Radawie 1:3 LZS GKS Izbicko-Otmice zobacz ›
2017-09-17 Victoria Żyrowa 0:4 Górnik Januszkowice zobacz ›
2017-09-17 Adamietz Kadłub 2:7 LZS Stary Ujazd zobacz ›
2017-09-16 Start Dobrodzień 3:3 Źródło Krośnica zobacz ›
2017-09-16 Jedność Rozmierka 1:3 Błękitni Jaryszów relacja ›
2017-09-10 LZS GKS Izbicko-Otmice 4:2 Victoria Żyrowa zobacz ›
2017-09-10 KS Sławięcice K-Koźle 3:0 Start Dobrodzień zobacz ›
2017-09-10 LZS Stary Ujazd 6:0 Unia II Kolonowskie(wycofana) zobacz ›
2017-09-10 KS II Żywocice-Krapkowice 1:0 Jedność Rozmierka relacja ›
2017-09-09 Górnik Januszkowice 1:2 Adamietz Kadłub zobacz ›
2017-09-09 Źródło Krośnica 2:2 LZS Radawie zobacz ›
2017-09-09 Błękitni Jaryszów 5:0 LZS Grodziec zobacz ›
2017-09-03 LZS Grodziec 1:1 KS II Żywocice-Krapkowice zobacz ›
2017-09-03 LZS Radawie 2:2 KS Sławięcice K-Koźle zobacz ›
2017-09-03 Adamietz Kadłub 1:2 LZS GKS Izbicko-Otmice zobacz ›
2017-09-03 Górnik Januszkowice 1:3 LZS Stary Ujazd zobacz ›
2017-09-03 Jedność Rozmierka 0:2 Unia II Kolonowskie(wycofana) relacja ›
2017-09-02 Start Dobrodzień 7:2 Błękitni Jaryszów zobacz ›
2017-09-02 Victoria Żyrowa 3:3 Źródło Krośnica zobacz ›
2017-08-27 LZS GKS Izbicko-Otmice 0:1 Górnik Januszkowice zobacz ›
2017-08-27 KS Sławięcice K-Koźle 2:2 Victoria Żyrowa zobacz ›
2017-08-27 Unia II Kolonowskie(wycofana) 3:3 LZS Grodziec zobacz ›
2017-08-27 LZS Stary Ujazd 4:0 Jedność Rozmierka relacja ›
2017-08-26 Źródło Krośnica 1:1 Adamietz Kadłub zobacz ›
2017-08-26 Błękitni Jaryszów 3:1 LZS Radawie zobacz ›
2017-08-26 KS II Żywocice-Krapkowice 4:4 Start Dobrodzień zobacz ›
2017-08-20 Start Dobrodzień 2:1 Unia II Kolonowskie(wycofana) zobacz ›
2017-08-20 LZS Radawie 1:1 KS II Żywocice-Krapkowice zobacz ›
2017-08-20 Górnik Januszkowice 1:1 Źródło Krośnica zobacz ›
2017-08-20 LZS GKS Izbicko-Otmice 0:4 LZS Stary Ujazd zobacz ›
2017-08-20 LZS Grodziec 0:2 Jedność Rozmierka relacja ›
2017-08-19 Victoria Żyrowa 2:4 Błękitni Jaryszów zobacz ›
2017-08-19 Adamietz Kadłub 1:3 KS Sławięcice K-Koźle zobacz ›

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2017-11-19 LZS Raszowa 3:0 Jedność Rozmierka zobacz ›
---  2017-08-23 Jedność Rozmierka 0:17 Małapanew Ozimek relacja ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-03-11 Jedność Rozmierka 3:0 Fiorentina Kamex Nakło relacja ›
2018-03-04 1.FC Chronstau Chrząstowice 3:3 Jedność Rozmierka relacja ›
2018-02-18 Otmęt FKS Krapkowice 1:3 Jedność Rozmierka relacja ›
2018-02-11 Sokoły Bierdzany 4:2 Jedność Rozmierka relacja ›
2018-01-01 Jedność Rozmierka 2:2 Jedność Rozmierka relacja ›
2017-08-13 Jedność Rozmierka 2:3 Sokoły Bierdzany relacja ›
2017-08-08 Jedność Rozmierka 4:6 Naprzód Jemielnica relacja ›
2017-08-05 Jedność Rozmierka 1:6 1.FC Chronstau Chrząstowice relacja ›

Reklama

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 545, wczoraj: 529
ogółem: 2 219 349

statystyki szczegółowe

Gdzie mamy kibiców?

free counters

free counters

 

 

Prawa autorskie

Materiały zawarte na stronie mogą być wykorzystywane, wyłącznie jeśli zostanie podane ich źródło: jednoscrozmierka.futbolowo.pl
Pobieranie materiałów ze strony oznacza automatycznie zgodę na wykorzystanie zwrotne innych materiałów

 

Radio

 

 

Kontakt

 

Logowanie