• autor: dzaksik, 2011-07-27 22:15

LKS Źródło Krośnica 3:2 LKS Jedność Rozmierka

Bramki dla Jedności: Joachim Gawlik i Patryk Kokot

W zespole Jedności wystąpili: Jacek Kusidło – Wojciech Wachtl, Rafał Kandziora, Bartłomiej Wojdak, Gabriel Suchan, Artur Ciecior, Michał Hałek, Patryk Kokot, Łukasz Hermasz,  Dominik Goczoł, Sebastian Wojdak oraz Joachim Gawlik, Rafał Rudol i Robert Porada

W środowy wieczór seniorzy Jedności rozegrali 2 spotkanie sparingowe. Po pojedynku rozgrywanym 3*30 minut miejscowe Źródło Krośnica pokonało Jedność 3:2. W spotkaniu tym nie wynik był najważniejszy, a możliwość wypróbowania kilku wariantów gry oraz szlifowanie formy na zbliżający się nieubłaganie sezon.

Pierwsze minuty do dosyć wyrównana gra  z obu stron i kilka sytuacji podbramkowych zarówno Jedności jak i Źródła. Z czasem inicjatywę przejęli miejscowi , wyszli na prowadzenie 2:0 i takim też rezultatem zakończyła się pierwsza z 3 części meczu.

Druga odsłona to lepsza postawa defensorów Jedności oraz kilka konstruktywnych akcji w ofensywie. Mimo dogodnych sytuacji do zdobycia bramki ani jednej ani drugiej drużynie nie udało się umieścić piłki w siatce rywali. Wynik po drugiej odsłonie meczu brzmiał 0:0.

Trzecia część to również ofensywne poczynania piłkarzy Jedności oraz ciekawe akcje rywali. Źródło zdobyło bramkę na początku odsłony, jednak goście z Rozmierki odpowiedzieli dwoma trafieniami. Najpierw bramkę zdobył Joachim Gawlik po wyłożeniu piłki przez Michała Hałka, a później rezultat ustalił Patryk Kokot po indywidualnym przechwycie piłki.

Mimo braków kadrowych i specyficznego ustawienia na boisku, seniorzy Jedności rozegrali przyzwoite spotkanie. W czwartek kolejny trening, a już w sobotę o 16:30 następne spotkanie kontrolne z Unią Kolonowskie. Po sobotnim sparingu odbędzie się spotkanie zamykające poprzedni sezon i niejako również rozpoczynające kolejny. Zapraszamy wszystkich zawodników.