II urodziny portalu jednoscrozmierka.futbolowo.pl

• autor: dzaksik, 2011-09-24 00:55

W ten weekend świętujemy rocznicę rozpoczęcia działalności naszej strony internetowej

Jak ten czas leci?

Już od 2 lat przygotowujemy dla Was: zawodników, działaczy, a przede wszystkim kibiców i sympatyków Klubu - bieżące relacje, najaktualniejsze statystyki i najszybciej publikowane rezultaty spotkań oraz obszerne relacje fotograficzne i filmowe z meczów.

Portal klubowy to dziś jedna z ważniejszych wizytówek Klubu permanentnie rozwijająca się. Pracy jest niemało lecz w imię wyższych celów uważamy że warto! Stale powstają nowe zakładki i nowe propozycje dla zawodników i kibiców. Zdajemy sobie jednak sprawę że wiele z zakładek nie jest zbyt często odwiedzanych, mimo iż są stale aktualizowane.

Platforma futbolowo.pl z której korzystamy stwarza duże możliwości. Mamy najbardziej aktualne tabele, czułe na zmiany regulaminów i decyzji władz piłkarski z Opola. Systemowo przejść można przez wykresy ligowe i statystyki każdej z drużyn. Okazale prezentowane są kadry naszych drużyn i ich osiągnięcia. Mamy bogatą strefę kibica w której każdy może znaleźć coś dla siebie. Ciekawe są także archiwa rozgrywek, w odnośnikach do których można sprawdzić jak radzili sobie kilka lat temu seniorzy Jedności.

W ciągu 730 dni działania portal odwiedzano blisko 217 tys. razy! Daje to średnią 300 wejść dziennie, choć teraz notujemy odwiedziny na poziomie 500 razy na dzień! Bardzo ciekawie prezentuje się zakładka: Gdzie mamy kibiców? – wyświetlamy kraje skąd wchodzono na nasz portal. Przy pewniakach Polsce i Niemczech, mamy też fanów w USA i Holandii! Kibice wyjeżdżający na wakacje również zaglądają na stronę, nawet z egzotycznych dla nas krajów np. Albanii, Islandii i innych, a dużą niespodzianką jest ponad 30 odwiedzin z odległego Tajwanu.

Wciąż jednak ilość odwiedzających w ogóle nie odpowiada liczbie zarejestrowanych użytkowników – zachęcamy więc do rejestracji na naszym portalu i powiększania klubowej społeczności! Można tego dokonać również poprzez nasz profil na facebooku.

Wciąż stawiamy na rozwój portalu, planujemy dalszą rozbudowę i nadal zapraszamy do współpracy. Jesteśmy otwarci na każdą propozycję i rozważymy każdy pomysł. Jednocześnie prosimy o większą aktywność, komentarze  i stałe sugestie.

W ostatnim czasie nawiązaliśmy współpracę z regionalnapilka.pl, portalem publikującym informacje o śląskiej piłce nożnej od Katowic po Brzeg. Znaleźć tam można ciekawe artykuły, także te dotyczące naszego Klubu - polecamy!

Zapraszamy do odwiedzania portalu jednoscrozmierka.futbolowo.pl!

Administracja strony

autor: dzsiara 2011-09-24 23:30:47

Profil dzsiara w Futbolowo Z okazji urodzin portalu przygotowaliśmy specjalny prezent dla wszystkich odwiedzających. W strefie kibica powstała nowa zakładka „Gra piłkarska”. Zachęcamy do zajrzenia i życzymy przyjemnej zabawy.