6:8 Tomasz Skrzypczyk 86’
                                                 6:9 Gabriel Kwoczała 89’(k)

Skład Jedności: Michał Griner – Jacek Mnich, Jarosław Jendryka, Marek Hudzik, Piotr Wawrzyniak, Patryk Kokot, Dawid Skowronek, Martin Kalisz, Filip Małek, Tomasz Skrzypczyk, Gabriel Kwoczała

Pierwsza połowa:

5’ – Gabriel Kwoczała uderza z 10 metrów w bramkarza.

6’ – 1:0 błąd środkowych obrońców Jedności i na sytuację sam na sam wychodzi napastnik gospodarzy i otwiera wynik meczu.

11’ – 2:0 Mechnice wykorzystują dalekie, niepotrzebne wyjście bramkarza Jedności i podwyższają prowadzenie.

12’ – 2:1 akcja Gabriela Kwoczały, zagranie do Dawida Skowronka, a ten technicznym, mierzonym uderzeniem w okienko zdobywa bramkę kontaktową.

13’ – 2:2 Tomasz Skrzypczyk wypuszcza na czystą sytuację Gabriela Kwoczałę, a ten będąc oko w oko z golkiperem Mechnic nie pozostawia mu złudzeń.

15’ – strzał Dawida Skowronka z 10 metrów minimalnie nad poprzeczką.

17’ – akcja Tomasza Skrzypczyka, zagranie do Patryka Kokota, a ten z 15 metrów strzela w bramkarza.

18’ – 3:2 strzał z 25 metrów Mechnic, słaba postawa brakarza Jedności i gospodarze ponownie obejmują prowadzenie.

22’- 4:2 strzał miejscowych z 20 metrów w górny róg, lobem i piłka ponownie ląduje w siatce.

25’ – 5:2 gospodarze wykorzystują niezdecydowanie obrońcy i bramkarza Jedności i podwyższają rezultat

27’ – 5:3 Patryk Kokot precyzyjnie dośrodkowuje, a Gabriel Kwoczała głową, z bliskiej odległości umieszcza piłkę w siatce.

33’ – 6:3 niepotrzebna zabawa Piotra Wawrzyniaka w polu karnym kończy się stratą piłki, a później rzutem karnym, który pewnie na bramkę zamieniają gospodarze.

40’ – 6:4 Gabriel Kwoczała wykorzystuje błąd obrońców gospodarzy, wychodzi na sytuację sam na sam i ustala wynik do przerwy.

Druga połowa:

57’ – 6:5 Patryk Kokot po rzucie rożnym mija czterech rywali i strzałem w krótki róg zdobywa bramkę kontaktową.

80’ – 6:6 w pole karne dośrodkowuje Patryk Kokot, a Tomasz Skrzypczyk głową, z bliskiej odległości doprowadza do wyrównania.

83’ – 6:7 akcja Gabriela Kwoczały, podanie do Patryka Kokota, który strzałem z bliskiej odległości wyprowadza Jedność na prowadzenie.

86’ – 6:8 solowa akcja Tomasz Skrzypczyka między obrońcami Mechnic zakończona bramką.

89’ – 6:9 Gabriel Kwoczała mija kilku zawodników gospodarzy, po czym jest faulowany w polu karnym, jedenastkę pewnie na bramkę zamienia sam poszkodowany, zdobywając czwartą bramkę w tym meczu.

Patrząc na przebieg spotkania i na to jak układał się wynik, można powiedzieć, że juniorzy Jedności wrócili z dalekiej podróży. Na pochwałę zasługuje szczególnie postawa i niesamowita ambicja piłkarzy w drugiej połowie spotkania. Podkreślić trzeba również absencję w tym spotkaniu dwóch podstawowych obrońców rozmiereckiej drużyny. Na koniec słowa szczególnego podziękowania dla zawodników od trenera, za wspaniałą postawę i walkę do końca, wraz z nadzieją, że taką samą postawą wykażą się w przyszłotygodniowym spotkaniu.

Podziękowanie dla trenera, Klaudiusza Radzieja, za przygotowanie relacji.