Co sądzisz o Lidze Typerów???

• autor: dzsiara&dzaksik, 2012-01-09 19:39

Ankieta…

Na początku nowego roku każdy z nas ma zapewne marzenia i plany na nadchodzące dwanaście miesięcy. My jako administratorzy strony internetowej również mamy plany związane z rozwojem i uatrakcyjnieniem klubowego portalu Jedności Rozmierka. Jednym z nich jest uruchomienie na stronie, wzorem innych portali klubowych, opcji typowania meczów klasy A seniorów i wystartowanie już w rundzie wiosennej z Ligą Typerów. Jednak jako, że strona klubowa jest prowadzona z myślą o Was, odwiedzających ją, postanowiliśmy zapytać Was o zdanie w tej sprawie. Z tej okazji została przygotowana specjalna ankieta, która znajduje się w prawej kolumnie strony. W ankiecie znajdziecie trzy możliwości wyboru z których należy wybrać jedną.
Opcje do wyboru to:

1. Jestem zarejestrowanym użytkownikiem i podoba mi się pomysł z Ligą Typerów. Na pewno wezmę w niej udział.
2. Nie jestem jeszcze zarejestrowany, ale zrobię to w najbliższym czasie aby móc brać udział w Lidze Typerów.
3. Nie interesuje mnie udział w Lidze Typerów.

Zapraszamy do udziału w ankiecie i szczerej odpowiedzi. Wyniki ankiety pozwolą nam podjąć decyzję czy pomysł z Ligą Typerów na stronie jest trafiony i czy należy wprowadzać go w życie. Zachęcamy również wszystkich do wyrażania swoich opinii na ten temat w komentarzach pod tym newsem.

Administratorzy strony.