Drużyny Jedności wystąpią w turniejach halowych!

• autor: dzsiara, 2012-01-20 17:48

Znamy terminy halowych turniejów organizowanych przez GZ LKS…

Podobnie jak w latach ubiegłych również w tym roku Gminny Związek LKS Strzelce Opolskie zorganizuje halowe turnieje piłki nożnej w kategoriach seniorów, juniorów i trampkarzy. W turniejach tych jak co roku swoje umiejętności zaprezentują piłkarze Jedności, których popisy zobaczymy we wszystkich trzech kategoriach wiekowych.

Terminy turniejów:

Seniorzy – Niedziela 05.02.2012
Juniorzy – Niedziela 12.02.2012
Trampkarze – Niedziela 19.02.2012

Wszystkie trzy turnieje odbędą się w Strzelcach Opolskich w Hali Sportowej przy PG 2 na ulicy Kozielskiej 34. Jak dowiadujemy się z komunikatu Zarządu GZ LKS udział we wszystkich turniejach można zgłaszać do godziny 9:30 w dniu rozgrywania zawodów, a rozgrywki rozpoczynać się będą o godzinie 10:00.

Do turniejów pozostało jeszcze sporo czasu ale już dziś zachęcamy wszystkich kibiców Jedności do zaplanowania sobie wolnego, aby móc stawić się w hali przy ulicy Kozielskiej i kulturalnym dopingiem wspierać piłkarzy Jedności.

Korzystając z okazji chcieliśmy poinformować, iż Podokręg Piłki Nożnej w Strzelcach Opolskich, w dniu wczorajszym opublikował terminarze rundy wiosennej sezonu 2011/2012. W związku z tym poznaliśmy terminarz grupy pierwszej trampkarzy siedmioosobowych w której to występuje zespół Jedności. Najmłodsi adepci piłkarskiego rzemiosła z Rozmierki rundę wiosenną zainaugurują w sobotę 14.04.2012 o godz. 11:00 wyjazdowym meczem z Błękitnymi Jaryszów.

Kompletny terminarz grupy I trampkarzy siedmioosobowych na stronie podokręgu --->