KS Górażdże 3:1(0:0) LKS Jedność Rozmierka

2:1 Łukasz Hermasz 59’
                                                  3:1 Górażdże 73’(k)

Jedność wystąpiła w składzie: Robert Porada – Wojciech Wachtl, Bartosz Berlak, Rafał Rudol, Rafał Kandziora, Michał Kopa(46’ Paweł Jasiński), Artur Ciecior, Joachim Gawlik, Sebastian Wojdak(68’ Karol Panek), Łukasz Hermasz, Piotr Polok

Pozostał w rezerwie: Paweł Radziej

O godzinie 17:00 na stadionie w Górażdżach rozpoczął się mecz pomiędzy drużynami KS Górażdże – LKS Jedność Rozmierka. Już w 3 minucie gospodarze groźnie zaatakowali, jednak obyło się tylko na strachu. W 4 minucie doszło do nieporozumienia pomiędzy bramkarzem, a obrońcą Jedności i mamy rzut rożny dla Górażdży. Powoli gospodarze przejmują inicjatywę. W 6 minucie pierwszą groźną akcję przeprowadza Jedność, jednak Piotra Poloka znakomicie wyprzedza bramkarz. W 7 minucie rzut wolny po faulu na Łukaszu Hermaszu wykonuje Joachim Gawlik i trafia w mur. W 9 minucie stuprocentowa sytuacja Górażdży. Najpierw świetnie broni Robert Porada, a dobitkę na róg blokuje Wojciech Wachtl. W 13 Joachim Gawlik wybija piłkę z linii bramkowej po groźnej akcji. W 15 minucie dobra akcja Rozmierki, potem szybka kontra Górażdży i Robert Porada świetnie spisuje się w bramce. Od 16 do 30 minuty głównie atakowały Górażdże, które przejęły inicjatywę, ale albo były to strzały niecelne, albo Robert Porada je łapał lub parował na róg. W 31 minucie ładny przerzut piłki Joachim Gawlika do Łukasza Hermasza, ten walczący do końca i rzut rożny. W 32 minucie Łukasz Hermasz ładnie podaje do Sebastiana Wojdaka, ten świetnie dośrodkowuje na głowę Piotra Poloka, jednak bramkarz pewnie łapie ten strzał. Od 34 do 40 minuty groźne ataki Górażdży, jednak Jedność wychodzi obronną ręką. W 43 minucie indywidualna akcja Sebastiana Wojdaka, ten jest faulowany, jednak podaje do Joachima Gawlika, ten pięknym przerzutem uwalnia Artura Cieciora, ten świetnie dośrodkowuje na głowę Łukasza Hermasza, jednak w dobrej sytuacji minimalnie główkuje obok. Pierwsza połowa wynik 0:0, ostatnie siedem minut lekka przewaga Jedności, sędzia dolicza dwie minuty.

Druga połowa rozpoczyna się o 18:01. W rozmiereckim zespole nastąpiła jedna zmiana, w miejsce Michała Kopy wchodzi Paweł Jasiński. W 47 minucie pierwsza akcja Pawła Jasińskiego, niecelny strzał. W 48 minucie Jedność nie wykorzystuje rzutu wolnego, bramkarz dobrze ustawiony. W 49 minucie drużyna Górażdży rozegrała szybką kontrę, w sytuacji sam na sam znalazł się napastnik gospodarzy i pokonuje Roberta Poradę – 1:0. W 54 minucie Wojciech Wachtl otrzymuje żółtą kartkę za przerwanie korzystnej akcji. W 55 minucie mocny strzał napastnika Górażdży, Robert Porada paruje piłkę na róg. W 58 minucie strzał z rzutu wolnego nad murem Jedności i 2:0 dla Górażdży. W 59 minucie piękne zagranie Sebastiana Wojdaka do Łukasza Hermasza, ten w dobrej sytuacji pokonuje bramkarza strzałem po ziemi – 2:1. W 64 minucie Artur Ciecior źle podaje do Piotra Poloka i ten nie dochodzi do piłki. W 66 minucie Górażdże marnują kolejną świetną okazję. W 68 minucie następuje zmiana, Karol Panek wchodzi za Sebastiana Wojdaka. Górażdże ciągle przeważają, jednak Jedność umiejętnie się broni i kontratakuje. W 73 minucie rzut karny dla gospodarzy i 3:1, Rafał Rudol ukarany żółtą kartką za protesty. Rośnie przewaga gospodarzy, jednak wynik utrzymuje się bez zmian, ale od 80 minuty Jedność przejmuje inicjatywę. Najpierw Joachim Gawlik strzela minimalnie obok bramki, później Łukasz Hermasz strzela niecelnie w dobrej pozycji. W 87 minucie Paweł Jasiński strzela niecelnie. Jedność dalej atakuje, Górażdże się bronią. W 89 minucie Piotr Polok uderza minimalnie obok spojenia. W 91 minucie Piotr Polok zablokowany, dobitka Łukasza Hermasza niecelna. 93 minuta koniec meczu.

Podziękowania dla Rafaela Kwoczały za przygotowanie relacji.