ogółem: 4 013 990

Juniorzy rozgromieni przez rywala…

• autor: dzsiara, 2012-05-20 14:21

LKS Jedność Rozmierka 1:9(1:4) ULKS Orzeł Źlinice

Juniorzy Jedności zostali rozbici przez piłkarzy Orła Źlinice. Jedyną bramkę dla rozmiereckiej drużyny zdobył Kamil Piontek przy stanie 0:3. Myślę, że w tym przypadku wynik mówi sam za siebie i jakikolwiek dodatkowy komentarz jest zbędny!

1:9 Leszek Włodarczyk 82’

Jedność Rozmierka: Tomasz Markieton(46’ Michał Griner) – Gabriel Suchan, Martin Kalisz, Jarosław Jendryka, Patryk Kania(69’ Martin Długosz), Kamil Nagórski, Dawid Skowronek, Marek Hudzik(46’ Patryk Kokot), Kamil Piontek, Piotr Wawrzyniak, Damian Kroker

Orzeł Źlinice: Kamil Sarga – Łukasz Czaja, Wiktor Wicher(57’ Matthias Piechota), Mateusz Wójcik, Denis Kaźmierz, Kamil Broj(67’ Szymon Różalski), Dawid Wocka, Kewin Roskosz, Dawid Włodarczyk, Kamil Czerner(74’ Mateusz Błazy), Leszek Włodarczyk

Żółte kartki: Kamil Piontek oraz Kamil Czerner

Sędziował: Marek Giersch(KS Kędzierzyn-Koźle)

Relacja minuta po minucie:

2’ – Dawid Skowronek zagrywa na lewo do Martina Kalisza, ten uderza z pola karnego, ale na posterunku jest bramkarz Orła.

10’ – akcja gości lewą stroną, zagranie do środka na piąty metr do nieostawionego napastnika, jednak jego strzał odbija nogami bramkarz Jedności, a próba dobitki pada również łupem Tomasza Markietona.

11’ – 0:1 dośrodkowanie z rzutu rożnego z prawej strony, przechodząca piłka, ponowna wrzutka w pole karne i zamykający akcję napastnik Źlinic uderzeniem głową otwiera wynik spotkania.

13’ – 0:2 daleka piłka zagrana przez gości, błąd stopera Jedności, który na 23 metrze nie trafia w piłkę i napastnik Orła staje oko w oko z golkiperem Rozmierki nie pozostawiając mu żadnych złudzeń.

16’ – 0:3 dośrodkowanie z lewej strony, mało zdecydowane wyjście bramkarza Jedności, którego uprzedza napastnik Źlinic i podwyższa prowadzenie.

22’ – 1:3 po wrzucie z autu, z prawej strony, piłkę przejmuje Kamil Piontek i pięknym uderzeniem z prawego narożnika pola karnego, na dalszy słupek, pokonuje bramkarza Źlinic.

25’ – daleka piłka z obrony, na czystą sytuację wychodzi Piotr Wawrzyniak, jednak lobuje bramkarza „razem z bramką”.

29’ – uderzenie przyjezdnych z pola karnego, jednak pewną interwencją popisuje się golkiper Jedności.

29’ – akcja gości, nieporozumienie rozmiereckiego bramkarza z obrońcą i ostatecznie Jarosław Jendryka wybija piłkę sprzed linii bramkowej.

31’ – akcja miejscowych przerwana przez bramkarza gości interwencją ręką poza polem karnym, bez konsekwencji indywidualnej dla bramkarza, rzut wolny dla Jedności z którego Gabriel Suchan trafia w mur.

35’ – uderzenie z rzutu wolnego z 22 metrów, z lewej strony, Gabriela Suchana, jednak piłka odbija się od nogi wystawionej przez jednego z graczy Orła stojących w murze.

36’ – 1:4 błąd rozmiereckiej defensywy i napastnik Orła w sytuacji jeden na jeden nie daje szans golkiperowi Jedności.

46’ – strzał Kamila Piontka zza pola karnego i pewna interwencja bramkarza Orła.

47’ – 1:5 rzut rożny dla gości i błąd bramkarza Jedności, który mając piłkę w rękach wrzuca ją sobie do bramki.

50’ – techniczny strzał Patryka Kokota z pola karnego przechodzi minimalnie nad poprzeczką.

52’ – akcja przyjezdnych i strzał z pola karnego, jednak prosto w bramkarza i Michał Griner nie miał problemów z obroną.

54’ – Patryk Kokot mija kilku rywali zagrywa do Dawida Skowronka, ale jego uderzenie z pola karnego blokuje obrońca.

54’ – na dobrą sytuację wychodził napastnik gości, ale naciskany przez powracającego Gabriela Suchana nie zdołał oddać precyzyjnego uderzenia i bramkarz Jedności nie miał problemów z obroną.

56’ – kolejna akcja przyjezdnych, zagranie na lewą stronę do napastnika, ten wszedł w pole karne i próbował lobować bramkarza Jedności, jednak ten nie dał się zaskoczyć i odbił piłkę na rzut rożny.

60’ – uderzenie gości zza pola karnego przechodzi ponad poprzeczką.

65’ – na czystą sytuację wychodził Patryk Kokot, jednak za daleko wypuścił sobie piłkę i padła ona łupem bramkarza gości.

65’ – Patryk Kokot uruchomił podaniem na prawą stronę Kamila Piontka, ten wszedł w pole karne, z ostrego kąta posłał piłkę obok wychodzącego bramkarza, jednak asekurujący sytuację obrońca wybił futbolówkę na rzut rożny.

67’ – dobra akcja przyjezdnych, jednak napastnik Orła naciskany przez obrońcę Jedności, oddał niecelny strzał zza pola karnego.

74’ – 1:6 akcja gości prawą stroną, zagranie na 10 metr do nieobstawionego piłkarza Źlinic, który nie daje szans bramkarzowi.

77’ – uderzenie przyjezdnych z rzutu wolnego, z lewej strony, z 20 metrów, przechodzi minimalnie nad poprzeczką.

78’ – 1:7 uderzenie napastnika Orła z pola karnego i piłka ponownie ląduje w siatce.

79’ – Patryk Kokot wymanewrował kilku graczy Źlinic i uderzył na bramkę, jednak golkiper Orła dobrze piąstkował piłkę.

81’ – 1:8 strzał napastnika Źlinic z prawego narożnika pola karnego i piłka wpada „za kołnierz” golkipera Jedności.

82’ – 1:9 akcja gości prawą stroną zakończona strzałem z pola karnego, z ostrego kąta i futbolówka ponownie ląduje w rozmiereckiej bramce przy biernej postawie golkipera Jedności.