Seniorzy i juniorzy poznali ligowych rywali!!!

• autor: dzsiara, 2012-07-20 20:05

Decyzji OZPN ciąg dalszy…

Dzisiaj po południu Opolski Związek Piłki Nożnej opublikował na swojej stronie internetowej ostateczny podział na grupy w klasie A seniorów oraz projekt terminarzy poszczególnych klas rozgrywkowych. To co najbardziej ciekawi kibiców Jedności to zapewne skład „naszej” grupy. W porównaniu z pierwotnym podziałem nastąpiły spore zmiany. Przede wszystkim zmniejszyły się odległości jakie będą mieli do pokonania piłkarze Jedności, a co za tym idzie koszty dojazdów. Jednak dla kibiców najważniejsze są emocje, a tych na pewno nie zabraknie, bowiem rozmierecki zespół rozegra kilka spotkań derbowych, zarówno gminnych jak i powiatowych. Piłkarze Jedności znaleźli się w grupie czwartej, a ich rywalami będą:

- ULKS ORZEŁ II ŹLINICE(grupa II)
- KS GÓRAŻDŻE(grupa II)
- LKS VICTORIA ŻYROWA(grupa II)
- LZS ŻYWOCICE(beniaminek)
- LZS CHRZĄSTOWICE(grupa II)
- SKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIE(grupa II)
- LKS ADAMIETZ KADŁUB(beniaminek)
- SSKS STAL ZAWADZKIE(grupa II)
- LZS BŁĘKITNI JARYSZÓW(beniaminek)
- KS CISOWA K-KOŹLE(grupa III)
- KS SŁAWIĘCICE K-KOŹLE(grupa III)
- RTS ODRA K-KOŹLE(spadkowicz)
- TKKF BLACHOWIANKA K-KOŹLE(beniaminek)

W nawiasach podano przynależność grupową w poprzednim sezonie.

Zespół Jedności rozpocznie sezon w ostatni weekend sierpnia od meczu wyjazdowego, a jego rywalem będzie drużyna RTS Odra Kędzierzyn-Koźle. Rozgrywki rundy jesiennej drużyna Jedności zakończy 11.11.2012 derbowym spotkaniem z Piastem II Strzelce Opolskie na własnym stadionie. Warto zaznaczyć, że trzecia kolejka spotkań zostanie rozegrana w środę. Szczegółowy terminarz zostanie w późniejszym czasie opublikowany na naszej stronie w odpowiedniej zakładce.

Zapadły również pierwsze decyzje dotyczące II ligi juniorów w której występuje zespół Jedności. Juniorzy Jedności zostali przypisani, podobnie jak w poprzednim sezonie, do drugiej grupy, a ich rywalami najprawdopodobniej będą(nie jest to jeszcze ostateczny podział):

- ULKS ORZEŁ ŹLINICE(grupa II)
- KS UNIA KOLONOWSKIE(grupa II)
- LKS VICTORIA ŻYROWA(grupa II)
- LZS PIOMAR PRZYWORY OPOLSKIE(grupa I)
- LKS ADAMIETZ KADŁUB(grupa II)
- LZS MECHNICE(grupa II)
- LZS LEŚNICA(grupa III)
- SSKS STAL ZAWADZKIE(grupa II)
- KS UNIA KRAPKOWICE(grupa II)
- LKS ORZEŁ MOKRE ŁANY(beniaminek)
- LZS GKS IZBICKO-OTMICE(beniaminek)
- LZS WALCE(grupa III)
- LZS GRUDZICE(beniaminek)

W nawiasach podano przynależność grupową w poprzednim sezonie.

Jest to proponowany podział grup juniorów i kluby mogą zgłaszać wnioski o przeniesienie. O wszelkich zmianach oczywiście poinformujemy.

Terminarze drużyn seniorów i podział II ligi juniorów na stronie OZPN --->

autor: OZON89 2012-07-20 21:47:24

Profil OZON89 w Futbolowo Nareszcie ;) no to teraz pełna mobilizacja na treningach żeby się dobrze przygotować na wyjazd do spadkowicza. Ciekawa grupa bez (mam nadzieje) zdecydowanego faworyta. Niektórych znamy, a co zaprezentują nowe drużyny to zobaczymy. Dobrze, że derbowe mecze z Piastem i Kadłubem u siebie gramy. Teraz tylko trenować i walczymy o awans! Pozdrawiam.

autor: dzsiara 2012-07-27 14:41:48

Profil dzsiara w Futbolowo Jest już terminarz juniorów! Zapraszamy do zakładki w menu głównym.