Facebook reaktywacja!!!

• autor: dzsiara, 2012-09-12 16:58

Po przerwie znów wracamy na facebooka…

Miło nam poinformować wszystkich zawodników i sympatyków Jedności oraz osoby niezwiązane z naszym klubem, a odwiedzające oficjalny portal Jedności Rozmierka, że postanowiliśmy reaktywować „fanpejdża” Jedności na portalu społecznościowym Facebook.

Od października 2011 roku strona Jedności na facebooku była niedostępna. Teraz ponownie wracamy, a ściśle mówiąc już wróciliśmy. Zachęcamy wszystkich do „polubienia” czy jak kto woli „lajkowania” naszego profilu, aby na bieżąco śledzić wpisy na klubowym „fanpejdżu”.

Planujemy tam publikować, w miarę możliwości i czasu, nie tylko materiały ze strony klubowej, ale również inne wpisy, zdjęcia i materiały które nie znajdą się na oficjalnym portalu klubowym. Dlatego też zachęcamy również osoby które nie mają swojego konta na facebooku, aby regularnie zaglądać na facebookową stronę Jedności. Jest to możliwe poprzez kliknięcie w zakładkę „Dołącz do fanów”, która znajduje się w lewej kolumnie pod tabelą lub w menu głównym, w zakładce „Strefa kibica”, albo klikając tutaj--->

Tych zaś wszystkich którzy są już na facebooku zachęcamy do większej aktywności niż ma to miejsce na stronie. Niech miejsce to stanie się prawdziwym forum zawodników i kibiców Jedności. Zachęcamy nie tylko do „lajkowania” i udostępniania zdjęć czy artykułów, ale przede wszystkim do komentowania poszczególnych informacji. Zachęćmy również swoich znajomych do „polubienia” Jedności. Niech nasza społeczność facebookowa się powiększa.

Pozdrawiamy i liczymy na Waszą aktywność

Administratorzy strony