Seniorzy wracają z Cisowej z kompletem punktów…

• autor: dzsiara, 2012-09-23 19:10

KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle 1:2(1:1) LKS Jedność Rozmierka

Seniorzy Jedności w meczu szóstej kolejki wygrywają, po ciężkim meczu, z drużyną Cisowej. Dla Jedności dwie bramki zdobył Piotr Polok.

Seniorzy Jedności zdobywają kolejne punkty w wyjazdowym meczu z KS Cisowa. Wynik spotkania otworzył w 8 minucie Piotr Polok wykorzystując podanie Krzysztofa Domereckiego. Mimo przewagi i kilku sytuacji przyjezdni nie potrafili podwyższyć wyniku w pierwszej części spotkania. W doliczonym już czasie pierwszej połowy gospodarze doprowadzają do wyrównania po rzucie rożnym.

Pięć minut po zmianie stron ponownie na listę strzelców wpisał się Piotr Polok, tym razem asystentem był Rafał Rudol. Kolejne akcje z obydwu stron nie zmieniły rezultatu. Miejscowi mieli doskonałą sytuację na doprowadzenie do wyrównania w 91 minucie, kiedy to po zagraniu ręką przez jednego z obrońców Jedności we własnym polu karnym egzekwowali „jedenastkę”, jednak zawodnik Cisowej nie trafił w światło bramki.

Protokół meczowy:

0:1 Piotr Polok 8’
                                               1:1 Manfred Latacz 45’+2
                                               1:2 Piotr Polok 50’

KS Cisowa: Łukasz Merz – Adam Tynda, Karol Młot, Sebastian Pawliczek, Manfred Latacz, Mateusz Cichoń, Sebastian Majnusz, Grzegorz Wieczorek, Mariusz Majak(57’ Marian Wanke), Tomasz Mikłasz, Damian Turyński(80’ Dawid Kusz)

Jedność Rozmierka: Mateusz Wojs – Rafał Rudol, Bartosz Berlak, Artur Ciecior, Rafał Kandziora(85’ Piotr Wawrzyniak), Tomasz Skrzypczyk(65’ Joachim Gawlik), Michał Kopa(46’ Dawid Skowronek), Sebastian Wojdak, Krzysztof Domerecki, Łukasz Hermasz, Piotr Polok(78’ Paweł Jasiński)

Pozostał w rezerwie: Bartłomiej Wojdak

Żółte kartki: Adam Tynda, Sebastian Pawliczek oraz Dawid Skowronek

Sędziował: Artur Komarnicki(KS Kędzierzyn-Koźle)

Podziękowanie dla Rafaela Kwoczały za dostarczenie powyższego materiału.