Drużyny Jedności zagrają w turniejach halowych!

• autor: dzsiara, 2013-01-05 15:50

Poznaliśmy terminy halowych turniejów organizowanych przez GZ LKS…

Podobnie jak w latach ubiegłych również w tym roku Gminny Związek LKS Strzelce Opolskie zorganizuje halowe turnieje piłki nożnej w kategoriach seniorów, juniorów i trampkarzy. W turniejach tych jak co roku swoje umiejętności zaprezentują piłkarze Jedności, których popisy zobaczymy we wszystkich trzech kategoriach wiekowych.

Terminy turniejów:

Seniorzy – Niedziela 20.01.2013

Juniorzy – Niedziela 27.01.2013

Trampkarze – Niedziela 10.02.2013

Wszystkie trzy turnieje odbędą się w Strzelcach Opolskich w Hali Sportowej przy PG 2 na ulicy Kozielskiej 34. Udział we wszystkich turniejach można zgłaszać do godziny 9:30 w dniu rozgrywania zawodów, a rozgrywki rozpoczynać się będą o godzinie 10:00.

Do turniejów pozostało jeszcze sporo czasu ale już dziś zachęcamy wszystkich kibiców Jedności do zaplanowania sobie wolnego, aby móc stawić się w hali przy ulicy Kozielskiej i kulturalnym dopingiem wspierać piłkarzy Jedności.