ogłoszenie

• autor: dzaksik, 2009-10-29 10:09
Nasz klubowy portal internetowy uzyskał status oficjalnej strony internetowej klubu!
Oczywiście wszystko odbyło się za pisemną zgodą zarządu!
Dobrze byłoby, aby stronę cały czas uatrakcyjniać i aktualizować!
W związku z tym chciałbym zaprosić do współpracy w prowadzeniu strony innych użytkowników!
Są już osoby które zajmują się statystykami, ale brakuje użytkownika grającego w trampkarzach, który mógłby uzupełniać swój dział!
Oczywiście zgłaszam pełną otwartość na propozycje... Co chcecie, aby jeszcze pojawiało się na stronce? Piszcie!
Generalnie Nas - użytkowników strony, jest wciąż mało...
Więc zachęcajcie innych do rejestrowania się i aktywności na Naszej stronie, zamiast reagowania na chamstwa na portalu liga.prv!
Pozdrowienia