dzisiaj: 444, wczoraj: 497
ogółem: 4 018 507

Jedność Rozmierka 6 - 1 LZS Izbicko. Piękne zakończenie...

• autor: OZON89, 2009-11-12 23:41
Jedność Rozmierka 6 - 1 LZS Izbicko. Piękne zakończenie rundy.W środę 11. listopada, w zimny i deszczowy dzień, na boisko do Rozmierki przyjechała drużyna z Izbicka, która przed tym spotkaniem miała o 10 punktów mniej niż mistrzowie jesieni. Nasi seniorzy po ostatniej porażce byli bardzo zmotywowani aby wygrać i przypieczętować jakże udaną rundę jesienną...
Mimo tylko 5 stopni ciepła, silnego wiatru i deszczu spotkanie zaczęło się gorąco bo już w pierwszych minutach Sebastian Wojdak mocnym strzałem z pola karnego pokonał bramkarza gości. Nie minęło zbyt wiele czasu a już mogliśmy cieszyć się z dwubramkowego prowadzenia, po akcji Rafała Szczeblewskiego, Bartosza Berlaka i Łukasza Hermasza ten ostatni strzałem przy słupku podwyższył wynik. Warto dodać że było to już 15. trafienie tego zawodnika w tym sezonie! Przy tym golu pomogła trochę śliska murawa która przyśpieszyła piłkę i zaskoczyła goalkeepera gości.

Te dwa szybko strzelone gole ustawiły niejako mecz i gospodarze grali z dużą swobodą pozostając jednak bardzo czujni w obronie. Goście nie stwarzali sobie dobrych okazji do strzelenia bramki, w czym pomagał im wiatr wiejący im w plecy. Każda dłuższa piłka lądowała za boiskiem lub w rękach naszego bramkarza.

Po kilkunastu minutach bez wiekszych emocji, Sebastian Wojdak ruszył na bramkę przeciwnika, mijając kilku bezradnych zawodników Izbicka umieścił piłkę w siatce. Przy strzale był jeszcze ostro faulowany przez jednego z obrońców jednak sędzia pozostał niewzruszony.

Gdy pierwsza połowa zmierzała ku końcowi Jacek Kusidło pięknym i silnym strzałem głową podwyższył wynik na 4-0, dośrodkowywał z rzutu rożnego Sebastian Wojdak. Prowadzenie 4-0 do przerwy, czego chcieć więcej.

Druga połowa stała pod znakiem jeszcze większej dominacji gospodarzy. Izbicko nie potrafiło wyjść z własnej połowy. W efekcie czego, po krótkim rozegraniu rzutu rożnego, Joachim Gawlik mocno podał wzdłuż pola karnego do świetnie ustawionego Łukasza Hermasza, który z najbliższej odległości pokonał bezbronnego bramkarza gości.

W 60 minucie trener postanowił wymienić całą pomoc i przeprowadził 4 zmiany. Gra się trochę uspokoiła lecz bezradność gości była wciąż wielce zauważalna. W końcówce spotkania w zamieszaniu w polu karnym Dariusz Kozioł zdołał dotknąć piłkę która odbiła się od nieopacznie interweniującego golkeepera z Izbicka i trafiła do Łukasza Hermasza, który po raz kolejny w tym meczu znalazł się tam gdzie powinien i skierował piłkę do siatki strzelając swojego 17. gola w tej rundzie!

Gdy wszyscy myśleli że spotkanie zakończy się wynikiem 6-0, w gościach obudziło się coś co spało w nich przez ponad 80 minut i postanowili stworzyć składną akcję, wbiegający z piłką z lewej strony pola karnego zawodnik podał do środka i jeden z napastników z Izbicka zdobył gola honorowego. Następnie, dobrze sędziujący dziś sędzia zakończył spotkanie i Rozmierka mogła cieszyć się ze zdobycia 33. punktów w 13. meczach.

Wszyscy dzisiaj zagrali naprawdę dobrze lecz należy zdecydowanie wyróżnić strzelca trzech bramek Łukasza Hermasza oraz Sebastiana Wojdaka, który ,można powiedzieć, ustawił mecz od początku.

Dziękujemy kibicom za przybycie i Fanclubowi z wsparcie!

Zapraszamy do komentowania meczu pod tą wiadomością lub na forum.
Warto też, jeśli widziałeś mecz, ocenić zawodników.

Skład: K.Kuźniak - R.Porada , W.Wachtl , J.Gawlik , R.Rudol - M.Hałek, J.Kusidło, R.Szczeblewski, B.Berlak - S.Wojdak , Ł.Hermasz.

Rezerwa: D.Kozioł,M.Pabisiak, P.Pabisiak, T.Orzeł, M.Mleczek

Bramki: Ł.Hermasz (3), S.Wojdak (2), J.Kusidło.

Kartki: D.Kozioł (żółta)