• autor: dzaksik, 2010-02-20 22:47

Zespół seniorów rozegrał w sobotę mecz sparingowy:

LKS Jedność Rozmierka 3:5 Naprzód Ujazd Niezdrowice

Bramki dla Rozmierki: Paweł Jasiński 2, Joachim Gawlik.

Mecz stał na wysokim poziomie z obu stron, obfitował w składne ofensywne akcje, w pierwszej połowie popełnialiśmy błędy w kryciu, zostawialiśmy za dużo miejsca pomocnikom i napastnikom, pierwszą bramkę zdobyliśmy po rzucie karnym podyktowanym po faulu na Michale Hałku, którego na bramkę zamienił Joachim Gawlik. Wynik do przerwy to 1-4. Sędziowanie pozostawiało wiele do życzenia delikatnie mówiąc, dwa razy nie podyktowany został dla nas rzut karny po faulach na Pawle Jasińskim. W drugiej połowie zagraliśmy szybką piłkę i zaczęliśmy grać bliżej przeciwnika co przyniosło efekt w postaci dwóch bramek, obie padły łupem Pawła. Pierwszy gol to akcja sam na sam, a drugi to sprzał zza pola karnego. Sytuacji do zdobycia bramki było jeszcze sporo z jednej i drugiej strony ale spotkanie skończyło się wynikiem 5-3.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomagali w odśnieżaniu boiska, dzięki temu mogliśmy rozegrać dzisiejszy mecz w bardzo dobrych warunkach.

Skład Rozmierki: Tobiasz Porada, Robert Porada, Wojciech Wachtl, Rafał Rudol, Dariusz Glik, Piotr Pabisiak, Sebastian Wojdak, Joachim Gawlik, Michał Hałek, Łukasz Hermasz, Jasiński Paweł, Mateusz Mleczek, Mariusz Pabisiak, Wojdak Bartłomiej, Jacek Kusidło