Seniorzy grają sparingowo.

• autor: dzsiara, 2013-03-22 11:38

Przygotowań do wiosny ciąg dalszy…

Chociaż mamy już kalendarzową wiosnę, to tak naprawdę zima nie chce odpuścić. Inauguracja piłkarskiej wiosny w naszym regionie po raz kolejny została przesunięta. Na razie nie ma to wpływu na harmonogram przygotowań drużyn Jedności i w najbliższą niedzielę seniorzy naszego klubu zagrają kolejne spotkanie kontrolne. Sparingpartnerem rozmiereckich piłkarzy będzie zespół Metalowca Łambinowice, który występuje w drugiej grupie klasy A, gdzie na półmetku rozgrywek zajmuje piątą pozycję. Spotkanie odbędzie się w Prószkowie na obiekcie WOSM.

Seniorzy – Niedziela 24.03.2013 godz. 13:00

WOSM w Prószkowie ul. Pomologia

KS Metalowiec Łambinowice – LKS Jedność Rozmierka

(wyjazd zawodników busem o godzinie 11:30 spod stadionu)