Zapowiedź.

• autor: dzsiara, 2013-03-28 22:29

Piłkarskie granie przed Świętami i po Świętach…

Przed nami okres świąteczny, ale zarówno przed jak i po Świętach nie zabraknie piłkarskich atrakcji. Mecze w najbliższych dniach rozegrają seniorzy i juniorzy Jedności.

W Wielką Sobotę seniorzy zagrają spotkanie kontrolne z drużyną Olszowej. Piłkarze LZS-u Olszowa występują w kędzierzyńskiej klasie B, gdzie po rundzie jesiennej zajmują 9 pozycję w ligowej stawce.

Bezpośrednio po Świętach, bo już w najbliższy wtorek, rozgrywki ligowe wznowią juniorzy Jedności. Na pierwsze spotkanie w drugoligowej rywalizacji młodzi piłkarze z Rozmierki wybiorą się do Opola-Grudzic. Gospodarze wtorkowego spotkania na półmetku rozgrywek zamykają ligową stawkę, z dorobkiem zaledwie 4 punktów, które wywalczyli dzięki wygranej z Izbickiem i remisowi z Piomarem Przywory. W rundzie jesiennej, na otwarcie rozgrywek, juniorzy Jedności pokonali LZS Opole-Grudzice 2:1. Wtorkowe zawody rozstrzygać będzie pan Marek Kantor z Kolegium Sędziów w Opolu.

Piłkarski plan najbliższych dni:

Seniorzy – Wielka Sobota 30.03.2013 godz. 13:00

LKS Jedność Rozmierka – LZS Olszowa

Juniorzy – Wtorek 02.04.2013 godz. 16:00
ODWOŁANY
LZS Opole-Grudzice – LKS Jedność Rozmierka

(wyjazd autokarem o godzinie 14:30 spod stadionu)

Życzymy powodzenia!

Zapraszamy kibiców!