Nasi zawodnicy w kadrze

• autor: dzsiara, 2013-04-01 13:45

Patryk i Dominik powołani do młodzieżowej reprezentacji…

Miło nam poinformować, że dwaj młodzi zawodnicy Jedności: Patryk Kokot i Dominik Goczoł zostali powołani na konsultację młodzieżowej reprezentacji Polski (U-18).

Trener Marcin Sasal który opiekuje się kadrą U-18 obserwował już Dominika gdy ten występował jeszcze w Gwarku Zabrze. Po tym jak Dominik wrócił do Jedności trener młodzieżowej kadry na jakiś czas o nim zapomniał. W rundzie jesiennej selekcjoner młodzieżówki postanowił wybrać się na mecz MOSiR-u Opole z Jednością aby ponownie przyjrzeć się byłemu zawodnikowi Gwarka oraz trzem zawodnikom z Opola. W tym spotkaniu Dominik nie zagrał, ale trenerowi Sasalowi wpadł w oko inny zawodnik juniorów naszego klubu – Patryk Kokot. Teraz dwaj nasi zawodnicy będą mieli okazje sprawdzenia się na tle najlepszych swoich rówieśników.

Powołania dla Patryka i Dominika wpłynęły do klubu w miniony czwartek. Naszym młodym piłkarzom życzymy powodzenia na zgrupowaniu i mamy nadzieję, że wykorzystają swoją szansę.

autor: dzsiara 2013-04-02 12:23:09

Profil dzsiara w Futbolowo Jak wszystkim wiadomo wczoraj mieliśmy 1 kwietnia :) Informacja o powołaniu naszych zawodników do reprezentacji młodzieżowej była żartem „primaaprilisowym”. Patryka i Dominika serdecznie pozdrawiamy a wszystkim zawodnikom życzymy wysokiej formy i sukcesów, abyśmy w przyszłości mogli opublikować podobną wiadomość w innym terminie niż pierwszy kwietnia :)