Podział punktów w meczu seniorów.

• autor: dzsiara, 2013-04-15 20:04

LZS Żywocice 3:3(2:1) LKS Jedność Rozmierka

W minioną sobotę pierwszy ligowy mecz tej wiosny rozegrali seniorzy Jedności. Na stadionie Otmętu w Krapkowicach rozegrali oni spotkanie z drużyną LZS-u Żywocice. Niestety o inauguracji rundy rewanżowej nasi piłkarze powinni jak najszybciej zapomnieć, bo nie dość, że z dużo niżej notowanym rywalem ugrali zaledwie remis, to jeszcze przed ważnym meczem z Chrząstowicami zostali pozbawieni dwóch podstawowych zawodników. Mamy nadzieję, że cała drużyna na czele z trenerem wyciągnie odpowiednie wnioski z tego spotkania i w kolejnych meczach zobaczymy zupełnie inne oblicze Jedności, bo chcąc myśleć o wyższych celach nie możemy sobie pozwolić na kolejne potknięcia.

Skrót meczu seniorów: LZS Żywocice – Jedność Rozmierka 13.04.2013

Protokół meczowy:

1:0 Wojciech Wachtl 25’(samobójcza)
                                                       2:0 Robert Bartela 35’
                                                       2:1 Patryk Kokot 45’
                                                       2:2 Łukasz Hermasz 59’
                                                       2:3 Patryk Kokot 66’
                                                       3:3 Damian Kwiotek 71’

LZS Żywocice: Michał Kot – Andrzej Kochanowski(71’ Szymon Pindral), Damian Nowak, Łukasz Flis, Rafał Pieczyk, Rafał Fleiszer, Piotr Natkaniec, Damian Kwiotek, Rafał Rogala, Robert Bartela, Piotr Klama

Jedność Rozmierka: Mateusz Wojs – Rafał Rudol(70’ Tomasz Skrzypczyk), Bartosz Berlak(46’ Krzysztof Nocoń), Wojciech Wachtl, Rafał Kandziora, Artur Ciecior, Michał Hałek, Sebastian Wojdak, Patryk Kokot, Krzysztof Domerecki(85’ Paweł Jasiński), Łukasz Hermasz

Pozostali w rezerwie: Dawid Skowronek, Piotr Wawrzyniak, Bartłomiej Wojdak

Żółte kartki: Rafał Rogala, Damian Nowak, Piotr Natkaniec oraz Bartosz Berlak, Sebastian Wojdak

Czerwone kartki: Wojciech Wachtl 50’, Sebastian Wojdak 86’(za drugą żółtą)

Sędziowali: Główny – Artur Komarnicki; Asystenci – Henryk Wilczek i Ireneusz Łapuńka(KS Kędzierzyn-Koźle)

W sobotnim spotkaniu oficjalnie w barwach Jedności zadebiutował Krzysztof Nocoń. Doświadczony obrońca przyszedł do naszego klubu z Źródła Krośnica. Krzysztofa serdecznie witamy w naszym klubie i życzymy udanych występów i sukcesów w barwach Jedności.

autor: dzsiara 2013-04-17 21:11:12

Profil dzsiara w Futbolowo Dodano skrót z tego meczu. Zapraszamy do oglądania!