Derbowa wygrana trampkarzy

• autor: dzsiara, 2013-05-02 10:07

LKS Jedność Rozmierka 3:2(2:1) LKS Błękitni Rozmierz

W zaległym meczu dziesiątej kolejki trampkarze Jedności pokonali na własnym stadionie drużynę Błękitnych Rozmierz 3:2.

W chłodne środowe przedpołudnie, na stadionie w Rozmierce, trampkarze Jedności rozegrali derbowe spotkanie z Błękitnymi Rozmierz. Spotkanie dosyć wyrównane, z lekką przewagą po stronie miejscowych. W 8 minucie gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Dariusz Lubojański, który mocnym uderzeniem z rzutu wolnego, z 27 metrów, pokonał bramkarza Błękitnych. Goście odpowiedzieli niespełna 20 minut później, kiedy to pozostawiony bez opieki zawodnik Błękitnych, wykorzystał dobre dogranie swojego kolegi i pokonał golkipera Jedności. Radość przyjezdnych nie trwała jednak długo, bowiem dwie minuty później Dariusz Lubojański przeprowadził indywidulany rajd lewą stroną, minął kilku rywali i płaskim strzałem pokonał po raz drugi bramkarza Rozmierzy.

Po zmianie stron gra w dalszym ciągu była wyrównana a zawodnicy obydwu drużyn rzadko zagrażali bramce rywali. W 63 minucie miejscowi podwyższyli prowadzenie. Z rzutu wolnego uderzył Denis Błyszcz a zasłonięty bramkarz gości interweniował tak niefortunnie, że skierował piłkę do własnej bramki. W końcówce przyjezdni zdołali zdobyć bramkę kontaktową, po skutecznie wyegzekwowanym rzucie karnym.

Zobacz zdjęcia z tego spotkania --->

Protokół meczowy:

1:0 Dariusz Lubojański 8’
                                           1:1 Manfred Mrohs 26’
                                           2:1 Dariusz Lubojański 28’
                                           3:1 Michał Ochmann 63’(samobójcza)
                                           3:2 Paweł Hałek 70’+1(k)

Jedność Rozmierka: Roman Nocoń – Dariusz Lubojański, Adrianna Tomala, Denis Błyszcz, Dawid Mnich, Martin Szwinge, Michał Kapica oraz Mateusz Błyszcz, Patryk Kałka, Patryk Mnich, Tomasz Manderla, Jakub Kałka, Rafał Sawrycki

Błękitni Rozmierz: Michał Ochmann – Paweł Hałek, Patryk Hasterok, Dariusz Kampa, Manfred Mrohs, Piotr Krzemień, Michael Bytomski oraz Marta Kampa, Ewa Niedziela, Paweł Roesner, Teresa Steindor, Lillia Steindor, Weronika Nocoń, Jan Polok

Sędziował: Arkadiusz Dudek(KS Kędzierzyn-Koźle)