Aktualności

Huśtawka nastrojów w meczu seniorów

• autor: dzsiara, 2013-05-02 10:17

LKS Jedność Rozmierka 6:5(2:3) LKS Victoria Żyrowa

W spotkaniu XVIII kolejki klasy A seniorzy Jedności pokonali na własnym stadionie zespół Victorii Żyrowa 6:5.

W środowe popołudnie seniorzy Jedności gościli na własnym stadionie drużynę Victorii Żyrowa. Spotkanie nie ułożyło się po myśli rozmiereckich piłkarzy i po 31 minutach przegrywali już 0:3. Jednak niekorzystny wynik nie zniechęcił piłkarzy Jedności, którzy zaczęli się rozkręcać i mozolnie odrabiać straty. Przed przerwą Patryk Kokot wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Krzysztofie Noconiu a kontaktową bramkę zdobył Łukasz Hermasz. Po zmianie stron w dalszym ciągu piłkarze Jedności rządzili i dzielili na murawie. Dwa kolejne trafienia dołożył Łukasz Hermasz a bramkarza Victorii pokonali również Patryk Kokot i Paweł Jasiński. Kiedy wydawało się, że spotkanie zakończy się spokojnym prowadzeniem miejscowych, gości zdobyli czwartą bramkę i rzucili się do ataków. W przedostatniej minucie doliczonego czasu przyjezdni zdobyli piątą bramkę i ustalili wynik spotkania na 6:5.

6:5 Tomasz Kopiec 90’+2

Jedność Rozmierka: Mateusz Wojs – Rafał Rudol, Wojciech Wachtl, Krzysztof Nocoń, Rafał Kandziora(25’ Bartłomiej Wojdak), Krzysztof Domerecki(72’ Paweł Jasiński), Michał Hałek, Patryk Kokot, Tomasz Skrzypczyk(78’ Bartosz Berlak), Artur Ciecior(46’ Joachim Gawlik), Łukasz Hermasz

Pozostali w rezerwie: Piotr Wawrzyniak, Dawid Skowronek

Victoria Żyrowa: Adam Pasdzior – Szymon Kowolik, Robert Morawiec, Paweł Kujawski, Marek Lebok(72’ Sebastian Kwiotek), Zygmunt Szkotek(69’ Krzysztof Łubiński), Mariusz Wróbel, Marcin Kołodziej, Marcin Mandla(46’ Marcin Królikowski), Maciej Królikowski, Tomasz Kopiec

Żółte kartki: Joachim Gawlik, Bartłomiej Wojdak oraz Marcin Kołodziej, Szymon Kowolik

Sędziowali: Główny – Dawid Taul; Asystenci – Adam Bagiński i Marcin Winiarz(KS Kędzierzyn-Koźle)