Zapowiedź

• autor: dzsiara, 2013-05-02 21:24

Przed nami kolejny weekend z piłką…

Jeszcze dobrze nie ochłonęliśmy po emocjonującej środzie a przed nami już weekend pełen piłkarskich emocji. Dwa spotkania naszych drużyn w Rozmierce a jedno w pobliskim Kadłubie, tak więc dla kibiców okazja zobaczyć w akcji wszystkie drużyny naszego klubu podczas jednego weekendu. Zapraszamy wszystkich prosząc o kulturalny doping naszych piłkarzy.

Najmłodsi piłkarze klubu z Rozmierki gościć będą sąsiadów z Grodziska, z którymi jesienią zremisowali 1:1. Trampkarze Tempa zajmują ósmą pozycję w ligowej stawce z dorobkiem 7 punktów. Trampkarskie derby w Rozmierce poprowadzi pan Grzegorz Orzeł z Kolegium Sędziów w Kędzierzynie-Koźlu.

Przed juniorami Jedności również derby w drugiej lidze. W najbliższą niedzielę wybiorą się oni do Kadłuba na mecz z tamtejszym LKS-em. Gospodarze plasują się na 11 pozycji w tabeli a na ich koncie jest 15 punktów. W wiosennych spotkaniach zaliczyli dwie porażki i dwa zwycięstwa. W jesiennym meczu obydwu zespołów lepsza była Jedność wygrywając 8:1. Spotkanie XIX kolejki drugiej ligi rozstrzygać będzie pan Wojciech Oszczęda z Kolegium Sędziów w Kędzierzynie-Koźlu.

Przed seniorami rozmiereckiego klubu spotkanie XIX kolejki, w którym będą gościć na własnym stadionie drużynę KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle. W pierwszym meczu górą byli seniorzy Jedności wygrywając skromnie 1:2. Piłkarze Cisowej po siedemnastu kolejkach mają na koncie 15 punktów, co daje im 12 pozycję w tabeli. Niedzielne zawody w Rozmierce poprowadzi trójka arbitrów z Kolegium Sędziów w Opolu a głównym będzie pan Krzysztof Glensk.

Piłkarski plan weekendu:

Trampkarze – Sobota 04.05.2013 godz. 11:00

LKS Jedność Rozmierka – LKS Tempo Grodzisko

Juniorzy – Niedziela 05.05.2013 godz. 11:00

LKS Adamietz Kadłub – LKS Jedność Rozmierka

(wyjazd samochodami o godzinie 10:00 spod stadionu)

Seniorzy – Niedziela 05.05.2013 godz. 17:00

LKS Jedność Rozmierka – KS Cisowa K-Koźle