Aktualności

Juniorzy gromią lokalnego rywala!!!

• autor: dzsiara, 2013-05-06 21:16

LKS Adamietz Kadłub 1:9(0:4) LKS Jedność Rozmierka

W niedzielne przedpołudnie juniorzy Jedności wybrali się na spotkanie derbowe do Kadłuba. Mecz toczony zdecydowanie pod dyktando przyjezdnych a dziewięć bramek to najniższy wymiar kary jaki spotkał piłkarzy Kadłuba. Kanonadę Jedności rozpoczął Patryk Kokot od gola z rzutu wolnego pośredniego, z 12 metrów. Kolejna bramka była również autorstwa Patryka Kokota. Jeszcze przed przerwą dwa razy do bramki Kadłuba trafił Kamil Nagórski i goście schodzili do szatni prowadząc 0:4. Po zmianie stron kolejne dwa trafienia zaliczył, wybornie dysponowany tego dnia, Kamil Nagórski a na szczególną uwagę zasługuje jego bramka z 50 minuty, kiedy to po zagraniu Jacka Mnich pokonał golkipera Kadłuba piętą. Na siedem zero podwyższył Patryk Kokot, po indywidualnej akcji ośmieszającej defensywę gospodarzy. Ostatnie dwie bramki dla Rozmierki zdobył Gabriel Kwoczała. Miejscowi honorowe trafienie zdobyli w doliczonym czasie, po indywidualnej akcji pomocnika i uderzeniu z bardzo ostrego kąta.