ogółem: 4 018 674

Ważna wygrana juniorów!!!

• autor: dzsiara, 2013-05-13 20:03

LKS Jedność Rozmierka 4:1(0:1) LZS Mechnice

W minioną niedzielę juniorzy Jedności odnieśli bardzo cenne zwycięstwo, pokonując w meczu o przysłowiowe sześć punktów drużynę LZS-u Mechnice 4:1. Bramki dla Jedności zdobyli: 2x Gabriel Kwoczała oraz Patryk Kokot i Dominik Goczoł.

W deszczowej aurze przyszło stoczyć niedzielny pojedynek juniorom Rozmierki i Mechnic. Spotkanie dobrze rozpoczęli miejscowi stworzyli kilka akcji jednak brakowało dobrego wykończenia. Z czasem jednak inicjatywę na murawie zaczęli przejmować przyjezdni i coraz groźniej robiło się pod rozmierecką bramką. Kilka razy dobrymi interwencjami popisał się Tomasz Michałków, jednak w 38 minucie był bezradny w sytuacji jeden na jeden i gości objęli prowadzenie.

Drugą część spotkania wyśmienicie rozpoczęli gospodarze. W 46 minucie na 18 metrze faulowany był Damian Kroker, do piłki podszedł Patryk Kokot i ku zaskoczeniu rywali strzelił na bramkę kiedy oni ustawiali mur. Doprowadzenie do wyrównania uskrzydliło miejscowych, którzy zaczęli nadawać ton wydarzeniom na boisku. W 54 minucie piłkarzy Jedności na prowadzenie wyprowadził Dominik Goczoł, skutecznie egzekwując rzut karny podyktowany za faul na Gabrielu Kwoczale. Miejscowi stworzyli sobie jeszcze kilka dogodnych sytuacji, ale zabrakło postawienia przysłowiowej kropki na „i”. Nadzieje przyjezdnych na wywiezienie choćby punktu z Rozmierki rozwiał w końcówce Gabriel Kwoczała, który zaaplikował rywalom dwie bramki.