Zapowiedź

• autor: dzsiara, 2013-05-16 15:32

Weekend pełen piłkarskich emocji…

Trochę już ochłonęliśmy po „wielkich derbach” i pora przygotować się na kolejną dawkę piłkarskich emocji jakich dostarczą nam drużyny Jedności. Najbliższy weekend to wyjazdowe spotkania naszych drużyn młodzieżowych i mecz przed własną publicznością drużyny seniorów. Zapraszamy wszystkich sympatyków futbolu i prosimy o kulturalny doping.

Najmłodsi piłkarze rozmiereckiego klubu wybierają się w sobotnie przedpołudnie do Kolonowskiego na mecz z tamtejszą Unią. Gospodarze sobotniego spotkania zajmują czwartą pozycję w tabeli a ich dorobek to 27 punktów. Jesienne spotkanie obydwu zespołów zakończyło się zwycięstwem trampkarzy Kolonowskiego 5:7. Spotkanie XVI kolejki trampkarskich siódemek poprowadzi pan Dominik Wacławczyk z Kolegium Sędziów w Kędzierzynie-Koźlu.

Juniorzy Jedności zagrają w niedzielę wyjazdowe spotkanie z zespołem Leśnicy. Gospodarze zgromadzili do tej pory 29 punktów co pozwala im zajmować siódmą lokatę w ligowej stawce. Jesienią w Rozmierce, w meczu tych drużyn, padł remis 3:3. Niedzielne zawody XXI kolejki rozstrzygać będzie pan Grzegorz Mejsyk z Kolegium Sędziów w Kędzierzynie-Koźlu.

W niedzielne popołudnie seniorzy Jedności gościć będą na stadionie przy ulicy Szkolnej drużynę Sławięcic. Niedzielni goście zajmują ósmą pozycję w tabeli z dorobkiem 22 punktów. W ostatnich spotkaniach zanotowali dwie wygrane: w Jaryszowie z Błękitnymi 1:2 oraz u siebie z Victorią Żyrowa 1:0. Seniorzy rozmiereckiego klubu mają rywalom coś do udowodnienia, bowiem w jesiennym meczu ulegli w Sławięcicach 4:2. Spotkanie XXI kolejki klasy A poprowadzi trójka arbitrów z Kolegium Sędziów w Opolu a sędziów głównym będzie pan Marek Kantor.

Piłkarski plan weekendu:

Trampkarze – Sobota 18.05.2013 godz. 11:00

KS Unia Kolonowskie – LKS Jedność Rozmierka

(wyjazd samochodami o godzinie 9:45 spod stadionu)

Juniorzy – Niedziela 19.05.2013 godz. 11:00

LZS Leśnica – LKS Jedność Rozmierka

(wyjazd busem o godzinie 9:30 spod stadionu)

Seniorzy – Niedziela 19.05.2013 godz. 17:00

LKS Jedność Rozmierka – KS Sławięcice K-Koźle