Rozmierka gościła finalistów Pucharu Polski!

• autor: dzsiara, 2013-05-30 21:43

W świąteczne, czwartkowe popołudnie na stadion do Rozmierki zawitały drużyny Piasta II Strzelce Opolskie i LZS-u Żywocice, aby rozegrać mecz finałowy Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Strzelce Opolskie. Uczestników dzisiejszego meczu nie rozpieszczała pogoda, bowiem przez większą część spotkania padał deszcz. Jednak kibice którzy licznie przybyli na rozmierecki stadion nie pożałowali, przed deszczem schronić mogli się na krytej trybunie stadionu a piłkarze zgotowali im ciekawe widowisko. Spotkanie bardzo emocjonujące, godne meczu finałowego, w regulaminowym czasie zakończyło się remisem 3:3. W dogrywce szalę na swoją korzyść przechylili piłkarze Piasta i to oni mogli cieszyć się zdobyciem trofeum. Dziękujemy piłkarzom obydwu zespołów za stworzenie dobrego piłkarskiego widowiska, zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach pucharowych na szczeblu okręgu.

Zobacz zdjęcia z imprezy --->