Zapowiedź - ODWOŁANY!!!

• autor: dzsiara, 2013-06-03 14:47

Juniorzy odrabiają zaległości…

Już w najbliższą środę kolejne spotkanie ligowe rozegrają juniorzy Jedności. Będzie to zaległe spotkanie XV kolejki a rozmiereccy piłkarze zmierzą się na wyjeździe z Orłem Źlinice. Gospodarze środowego spotkania zajmują ósmą pozycję w ligowej stawce a ich dorobek to 28 punktów. Jesienią w Rozmierce pewnie wygrali piłkarze Jedności 5:1. Środowe spotkanie w Źlinicach poprowadzi pan Krzysztof Kowalczyk z Kolegium Sędziów w Opolu.

Środa 05.06.2013 godz. 18:00

ODWOŁANY

ULKS Orzeł Źlinice – LKS Jedność Rozmierka

(wyjazd o godzinie 16:30 spod stadionu)

Życzymy powodzenia!

Zapraszamy kibiców!

autor: dzsiara 2013-06-05 13:09:01

Profil dzsiara w Futbolowo Opolski Związek Piłki Nożnej poinformował na swojej stronie internetowej, że dzisiejsze mecze XV kolejki drugiej ligi juniorów zostają odwołane ze względu na zły stan boisk spowodowany opadami deszczu. Nowym terminem XV kolejki będzie środa 12.06.2013 godz. 18:00. Dzisiejszy wyjazd do Źlinic odwołany!!!