Zapowiedź

• autor: dzsiara, 2013-06-06 19:02

Drużyny Jedności w akcji…

W najbliższy weekend znów na murawę wybiegną drużyny rozmiereckiego klubu. Po tym jak sezon zakończyli trampkarze w akcji zobaczymy już tylko juniorów i seniorów Jedności. Zapraszamy kibiców na mecze i prosimy o wsparcie naszych drużyn kulturalnym dopingiem.

W niedzielne przedpołudnie juniorów Jedności czeka trudne spotkanie derbowe. Na stadion przy ulicy Szkolnej zawita drużyna Orła Mokre Łany. Piłkarze z dzielnicy Strzelec Opolskich plasują się w tabeli na szóstym miejscu a ich dorobek to 36 punktów. Jak wymagającym przeciwnikiem są piłkarze Orła mogliśmy przekonać się jesienią, kiedy to zespół Jedności rzutem na taśmę uratował punkt remisując w Strzelcach Opolskich 3:3. Niedzielne derby w Rozmierce poprowadzi pan Wojciech Oszczęda z Kolegium Sędziów w Kędzierzynie-Koźlu.

Już w sobotnie popołudnie spotkanie XXIV kolejki rozegrają seniorzy Jedności. Wybiorą się oni do Kędzierzyna-Koźla na mecz z Blachowianką. Gospodarze sobotniego spotkania z dorobkiem 20 punktów zajmują 12 pozycję w ligowej stawce, jednak warto zauważyć, że w ostatnich dwóch spotkaniach zdobyli komplet punktów i zapewne również w sobotę tanio skóry nie sprzedadzą, chcąc zachować szanse na utrzymanie. W jesiennym meczu w Rozmierce lepsza była Jedność wygrywając 4:2, choć do przerwy to goście prowadzili 0:2. Sobotnie zawody poprowadzi trójka arbitrów z Kolegium Sędziów w Kluczborku a głównym będzie pan Paweł Wiatr.

Piłkarski plan weekendu:

Seniorzy – Sobota 08.06.2013 godz. 17:00

TKKF Blachowianka K-Koźle – LKS Jedność Rozmierka

(wyjazd autokarem o godzinie 15:15 spod stadionu)

Juniorzy – Niedziela 09.06.2013 godz. 11:00

LKS Jedność Rozmierka – LKS Orzeł Mokre Łany