Zapowiedź - ODWOŁANY!!!

• autor: dzsiara, 2013-06-10 17:14

Juniorzy odrabiają zaległości…

Już w najbliższą środę kolejne spotkanie ligowe rozegrają juniorzy Jedności. Będzie to zaległe spotkanie XV kolejki, które przed tygodniem zostało odwołane. Rozmiereccy piłkarze zmierzą się w na wyjeździe z Orłem Źlinice. Gospodarze środowego spotkania zajmują ósmą pozycję w ligowej stawce a ich dorobek to 28 punktów. Jesienią w Rozmierce pewnie wygrali piłkarze Jedności 5:1. Środowe spotkanie w Źlinicach poprowadzi pan Krzysztof Kowalczyk z Kolegium Sędziów w Opolu.

Środa 12.06.2013 godz. 18:00

ODWOŁANY

ULKS Orzeł Źlinice – LKS Jedność Rozmierka

(wyjazd busem o godzinie 16:30 spod stadionu)

Życzymy powodzenia!

Zapraszamy kibiców!

autor: dzsiara 2013-06-12 13:00:00

Profil dzsiara w Futbolowo Najnowsza informacja. Dzisiejszy mecz juniorów w Źlinicach zostaje odwołany!!!