Remis seniorów w pierwszym sparingu!

• autor: dzsiara, 2013-07-21 17:02

KS Unia Kolonowskie 4:4(2:0) LKS Jedność Rozmierka

W sobotnie popołudnie pierwszy mecz kontrolny w ramach przygotowań do nowego sezonu rozegrali seniorzy Jedności. Ich sparingpartnerem była drużyna klasy okręgowej Unia Kolonowskie. Drużyna Jedności po słabej pierwszej połowie i dwóch własnych błędach przegrywała z gospodarzami 2:0. Druga odsłona meczu była już dużo lepsza w wykonaniu rozmiereckich piłkarzy, a po niektórych akcjach ofensywnych ręce same składały się do braw. Brakowało jeszcze trochę spokoju i pewniejszych interwencji w szeregach defensywnych, ale to dopiero początek przygotowań i jest jeszcze miesiąc do startu ligi, aby popracować nad wyeliminowaniem błędów. Na listę strzelców w drużynie Jedności wpisali się: Tomasz Skrzypczyk, Łukasz Hermasz oraz dwukrotnie Paweł Jasiński.

Zobacz zdjęcia z tego spotkania --->

1:0 Unia 14’
                                               2:0 Unia 29’
                                               3:0 Unia 51’