Trzecia liga w Rozmierce!!!

• autor: dzsiara, 2013-07-25 11:19

Futbol na trzecioligowym poziomie zawita na rozmierecki stadion…

Już jesienią na stadion w Rozmierce zawitają zespoły z trzeciej ligi opolsko-śląskiej. Stanie się tak za sprawą strzeleckiego Piasta, który swoje jesienne mecze w roli gospodarza będzie rozgrywał na obiekcie w Rozmierce.

W dniu wczorajszym została oficjalnie potwierdzona informacja o której w Rozmierce było słychać już od kilku tygodni. Trzecioligowy Piast Strzelce Opolskie otrzymał licencję na grę na tym poziomie rozgrywkowym, a swoje jesienne mecze w roli gospodarza będzie rozgrywał na stadionie przy ulicy Szkolnej w Rozmierce, ponieważ na trybunach strzeleckiego stadionu trwają prace budowlane. Inauguracja trzecioligowych rozgrywek na rozmiereckim stadionie już w sobotę 10 sierpnia o godzinie 15:00, kiedy to Piast podejmować będzie rezerwy chorzowskiego Ruchu.

Cieszymy się, że futbol z wyższej półki zawita na rozmierecki stadion. Dla naszej wioski jak i klubu to duży prestiż oraz szansa na promocję na skalę międzywojewódzką. Mamy również nadzieję, że nasz stadion będzie szczęśliwy dla beniaminka ze Strzelec Opolskich.