Trzecioligowa inauguracja za nami!

• autor: dzsiara, 2013-08-11 15:40

Stadion w Rozmierce przywitał trzecioligowców…

W sobotnie popołudnie 10.08.2013 na stadionie w Rozmierce odbył się pierwszy w historii obiektu mecz piłkarski na trzecioligowym szczeblu. Drużyna strzeleckiego Piasta podejmowała rezerwy chorzowskiego Ruchu. Mimo, że gospodarze tego spotkania pierwsi strzelili bramkę, musieli ostatecznie uznać wyższość(1:3) lepiej prezentujących się na murawie gości z Chorzowa.

Był to pierwszy z trzecioligowych meczy jakie w rundzie jesiennej strzelecka drużyna rozegra na stadionie przy ulicy Szkolnej. Kolejny już za tydzień w sobotę(17.08.2013) kiedy to rywalem Piasta będzie Swornica Czarnowąsy. Terminarz trzecioligowych meczy jakie będą rozgrywane na rozmiereckim stadionie można śledzić na naszej stronie internetowej w zakładce „Kalendarz kibica”. Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkania. Mamy nadzieję, że kibiców będzie zawsze co najmniej tyle co w sobotę, a zespół Piasta w następnych spotkaniach będzie miał więcej szczęścia.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z sobotniego meczu --->