Zapowiedź

• autor: dzsiara, 2013-08-23 18:57

Liga na start…

Oto wreszcie nadszedł ten czas, na który wszyscy kibice Jedności czekali od końca czerwca. W najbliższych dniach na boiska wybiegną wszystkie drużyny Jedności.

We wtorkowe popołudnie swój premierowy mecz ligowy rozegrają najmłodsi piłkarze Jedności, czyli młodzicy. Wybiorą się oni do Żyrowej na spotkanie z tamtejszą Victorią.

Przed juniorami Jedności mecz kontrolny. W niedzielne przedpołudnie na rozmiereckim stadionie zagrają oni sparing z Naprzodem Jemielnica. Rozgrywki ligowe juniorzy rozpoczną za tydzień.

W niedzielne popołudnie, meczem na własnym stadionie z KS Cisowa K-Koźle, sezon 2013/2014 rozpoczną seniorzy Jedności. Spotkanie pierwszej kolejki w Rozmierce poprowadzi trójka arbitrów z Kolegium Sędziów w Opolu, a głównym będzie pan Marcin Mazankiewicz.
Po inauguracji nie będzie wiele czasu na odpoczynek ponieważ już w środę odbędzie się II kolejka w „naszej” grupie klasy A. Seniorów Jedności czeka wyjazd do Reńskiej Wsi na mecz z tamtejszym Śląskiem. Spotkanie drugiej kolejki poprowadzą również arbitrzy z Kolegium Sędziów w Opolu, a przewodniczyć im będzie pan Piotr Noga.

Piłkarski plan najbliższych dni:

III liga – Sobota 24.08.2013 godz. 17:00 – stadion w Rozmierce

SKS Piast Strzelce Opolskie – KS Ruch Radzionków

Juniorzy – Niedziela 25.08.2013 godz. 11:00 – sparing

LKS Jedność Rozmierka – LKS Naprzód Jemielnica

Seniorzy – Niedziela 25.08.2013 godz. 17:00

LKS Jedność Rozmierka – KS Cisowa K-Koźle

Młodzicy – Wtorek 27.08.2013 godz. 17:00

LKS Victoria Żyrowa – LKS Jedność Rozmierka

(wyjazd autobusem o godzinie 15:45 spod stadionu)

Seniorzy – Środa 28.08.2013 godz. 18:00

LKS Śląsk Reńska Wieś – LKS Jedność Rozmierka

(wyjazd autobusem o godzinie 16:00 spod stadionu)

Życzymy powodzenia!

Zapraszamy kibiców!

Specjalne zaproszenie kierujemy do rodziców naszych najmłodszych piłkarzy, aby wspólnie z nimi wybrać się autobusem na rodzinny wyjazd do Żyrowej. Serdecznie zapraszamy!