Aktualności

Wygrana seniorów na inaugurację!!!

• autor: dzsiara, 2013-08-26 22:06

LKS Jedność Rozmierka 3:0(0:0) KS Cisowa K-Koźle

W niedzielne popołudnie seniorzy Jedności meczem z KS Cisowa K-Koźle zainaugurowali rozgrywki sezonu 2013/2014 w klasie A. Spotkanie od początku prowadzone pod dyktando gospodarzy, którzy jednak w pierwszej połowie nie potrafili znaleźć recepty na skuteczne rozmontowanie defensywy przyjezdnych. Sztuka ta udała się siedem minut po przerwie, kiedy to Łukasz Hermasz wykorzystał dobre dogranie Tomasza Skrzypczyka i pokonał golkipera Cisowej. Jedenaście minut później Tomasz Skrzypczyk ładnym uderzeniem głową wykończył dośrodkowanie Sebastiana Wojdaka z rzutu rożnego i było 2:0. Wynik spotkania w 84 minucie ustalił Łukasz Hermasz, który popisał się doskonałym uderzeniem z dystansu i zdjął przysłowiową pajęczynę z okienka bramki gości.

Zobacz zdjęcia z tego spotkania --->

Protokół meczowy:

1:0 Łukasz Hermasz 52’
                                                      2:0 Tomasz Skrzypczyk 63’
                                                      3:0 Łukasz Hermasz 84’

Jedność Rozmierka: Krzysztof Kuźniak – Bartłomiej Wojdak, Bartosz Berlak, Wojciech Wachtl, Rafał Kandziora(85’ Kamil Piontek), Krzysztof Domerecki, Tomasz Skrzypczyk(82’ Jacek Mnich), Grzegorz Sapa(75’ Joachim Gawlik), Sebastian Wojdak(90’+2 Tomasz Michałków), Michał Hałek(79’ Dawid Skowronek), Łukasz Hermasz(85’ Piotr Wawrzyniak)

Pozostał w rezerwie: Mateusz Wojs

KS Cisowa: Mateusz Falkowski – Marian Wanke, Karol Młot, Marek Wojtala, Dawid Nestman, Grzegorz Wieczorek, Mateusz Suchy, Wojciech Węcławowicz, Łukasz Majnusz(77’ Bernard Suchy), Dawid Wanke, Dawid Czernicki(46’ Sebastian Pawliczek)

Żółte kartki: Marian Wanke, Karol Młot, Marek Wojtala

Sędziowali: Główny – Marcin Mazankiewicz; Asystenci – Sebastian Stemplewski i Piotr Nolepa(KS Opole)