Juniorzy zagrali na remis!

• autor: dzsiara, 2013-09-02 19:01

LZS Walce 3:3(1:1) LKS Jedność Rozmierka

W niedzielne przedpołudnie meczem wyjazdowym z LZS-em Walce juniorzy Jedności zainaugurowali sezon 2013/2014. Początek spotkania należał do przyjezdnych, którzy stworzyli kilka dogodnych sytuacji, a w 14 minucie, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Kamila Piontka i ładnej główce Jacka Mnicha, objęli prowadzenie. Później gra się wyrównała i do głosu zaczęli dochodzić miejscowi. Jeszcze przed przerwą udało im się doprowadzić do wyrównania. Drugą odsłoną od mocnego uderzenia rozpoczęli ponownie goście i już 4 minuty po wznowieniu prowadzili 1:2 ponownie za sprawą Jacka Mnicha, który głową wykończył dośrodkowanie z rogu Mateusza Gatnera. Gospodarze nie dali za wygraną i w 56 minucie doprowadzili do wyrównania, a kilkanaście minut później objęli prowadzenie. Końcówka spotkania to ponowna spora przewaga Jedności, która została udokumentowana bramką wyrównującą Marka Hudzika, który również głową pokonał z bliskiej odległości golkipera miejscowych. Mimo, że w doliczonym czasie gry obydwie ekipy miały szanse na przechylenie szali na swoją korzyść, spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

Zobacz zdjęcia z tego spotkania --->

0:1 Jacek Mnich 14’
                                                1:1 LZS Walce 34’
                                                1:2 Jacek Mnich 49’