Pewna wygrana seniorów!!!

• autor: dzsiara, 2013-09-02 21:05

LKS Jedność Rozmierka 5:0(1:0) LZS Kadłubiec

W niedzielne popołudnie spotkanie III kolejki w klasie A rozegrali seniorzy Jedności. Na stadion przy ulicy Szkolnej zawitał beniaminek rozgrywek, drużyna LZS-u Kadłubiec. Mimo, że od początku spotkania więcej z gry mieli miejscowi to zespół gości nie zamierzał oddać meczu bez walki. Niewiele brakowało, a to przyjezdni objęliby prowadzenie, jednak po strzale z półwoleja zawodnika gości futbolówka wylądowała na poprzeczce rozmiereckiej bramki. Z upływem czasu przewaga gospodarzy wzrastała, a w 27 minucie została wreszcie udokumentowana bramką. Piłkę na 30 metrze przejął Sebastian Wojdak, pociągnął kilkanaście metrów i idealnie obsłużył Michała Hałka, który nie dał szans golkiperowi gości. Skromnym prowadzeniem Jedności zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Trzy minuty po zmianie stron na 2:0 podwyższył Wojciech Wachtl skutecznie egzekwując rzut karny podyktowany za faul na Sebastianie Wojdaku. W 59 minucie Krzysztof Domerecki wypuścił idealnie w uliczkę Sebastiana Wojdaka, a ten nie pozostawił żadnych złudzeń bramkarzowi Kadłubca. Pięć minut później Krzysztof Domerecki wykorzystał zamieszanie w polu karnym po rzucie rożnym i podwyższył na 4:0. Wynik meczu ustalił Łukasz Hermasz w trzeciej minucie doliczonego czasu gry.

Zobacz zdjęcia z tego spotkania --->

Druga bramka dla Jedności w tym spotkaniu:

Protokół meczowy:

1:0 Michał Hałek 27’
                                               2:0 Wojciech Wachtl 48’(karny)
                                               3:0 Sebastian Wojdak 59’
                                               4:0 Krzysztof Domerecki 64’
                                               5:0 Łukasz Hermasz 90’+3

Jedność Rozmierka: Mateusz Wojs(82’ Tomasz Michałków) – Bartłomiej Wojdak(65’ Rafał Kandziora), Bartosz Berlak(80’ Rafał Rudol), Wojciech Wachtl, Dawid Skowronek(70’ Gabriel Suchan), Krzysztof Domerecki, Michał Hałek(62’ Joachim Gawlik), Sebastian Wojdak, Tomasz Skrzypczyk(77’ Piotr Wawrzyniak), Paweł Jasiński, Łukasz Hermasz

Pozostał w rezerwie: Grzegorz Sapa

LZS Kadłubiec: Paweł Burek – Michał Bula, Michał Gawlik, Denis Czichoń(78’ Denis Grzesik), Tomasz Ulrich, Franciszek Gebauer, Tobiasz Nieświec(66’ Marek Gola), Michał Woźnica, Mariusz Bula, Mariusz Niemiec, Dawid Bula(85’ Krzysztof Pospieschczyk)

Żółte kartki: Bartłomiej Wojdak, Łukasz Hermasz, Sebastian Wojdak oraz Tomasz Ulrich, Tobiasz Nieświec, Mariusz Niemiec, Dawid Bula