Zapowiedź

• autor: dzsiara, 2013-09-05 21:45

Grają drużyny Jedności…

Przed nami kolejny piłkarski weekend i nie tylko. W sobotę po raz kolejny na rozmiereckim stadionie zagości trzecia liga. W niedzielę standardowo mecze juniorów i seniorów. Natomiast we wtorek spotkanie zagrają młodzicy oraz dodatkowo juniorzy. Zapraszamy na mecze bo emocji na pewno nie zabraknie.

Najmłodsi piłkarze Jedności w najbliższy wtorek rozegrają kolejne spotkanie ligowe. W trzeciej kolejce spotkań młodzików Jedności czeka mecz z niezwykle wymagającym rywalem i w dodatku liderem tabeli, Piastem Strzelce Opolskie.

Przed juniorami Jedności w najbliższych dniach dwa spotkania ligowe. W niedzielę do Rozmierki zawita beniaminek rozgrywek, LZS Piotrówka. Spotkanie drugiej kolejki poprowadzi pan Jarosław Krełowski z Kolegium Sędziów w Kędzierzynie-Koźlu.

Młodzi piłkarze naszego klubu nie będą mieli wiele czasu na odpoczynek, bo już we wtorek czeka ich spotkanie w ramach trzeciej kolejki ligowej. Wybiorą się oni do Dziergowic na mecz z tamtejszą Odrzanką. Spotkanie to rozstrzygać będzie arbiter z Kolegium Sędziów w Kędzierzynie-Koźlu, pan Łukasz Szostak.

Seniorów Jedności w najbliższą niedzielę czeka spotkanie derbowe. W ramach IV kolejki klasy A zagrają oni w Strzelcach Opolskich z rezerwami trzecioligowego Piasta. Derby Gminy Strzelce Opolskie poprowadzi trójka arbitrów z Kolegium Sędziów w Opolu, a głównym będzie pan Michał Bieniusa.

Piłkarski plan najbliższych dni:

III liga – Sobota 07.09.2013 godz. 17:00 – stadion w Rozmierce

SKS Piast Strzelce Opolskie – RKS Skra Częstochowa

Juniorzy – Niedziela 08.09.2013 godz. 11:00

LKS Jedność Rozmierka – LZS Piotrówka

Seniorzy – Niedziela 08.09.2013 godz. 16:30

SKS Piast II Strzelce Opolskie – LKS Jedność Rozmierka

(zbiórka zawodników o godzinie 15:30 na stadionie w Strzelcach Opolskich)

Młodzicy – Wtorek 10.09.2013 godz. 17:00

SKS Piast Strzelce Opolskie – LKS Jedność Rozmierka

(wyjazd samochodami o godzinie 15:45 spod stadionu)

Juniorzy – Wtorek 10.09.2013 godz. 17:00