Zapowiedź

• autor: dzsiara, 2013-09-14 12:13

Piłkarskie emocje przed nami…

Najmłodsi piłkarze Jedności zagrają tradycyjnie we wtorek. W ramach IV kolejki ligi młodzików zagrają na własnym terenie z Naprzodem Ujazd-Niezdrowice. Czy podopieczni Mateusza Wojsa zdołają się wreszcie przełamać? Przekonamy się już we wtorkowy wieczór.

W niedzielne przedpołudnie spotkanie IV kolejki rozegrają juniorzy Jedności. Na stadion przy ulicy Szkolnej zawita Meteor Jasienica Dolna. Niedzielni goście zajmują piątą lokatę w ligowej stawce i mają na koncie dwa punkty więcej od rozmiereckich juniorów. Spotkanie pierwszej ligi juniorów poprowadzi pan Grzegorz Marzec z Kolegium Sędziów w Kędzierzynie-Koźlu.

Przed seniorami w najbliższych dniach dwa ligowe spotkania. W niedzielne popołudnie seniorzy zagrają derby powiatu, bowiem do Rozmierki przyjedzie zespół Błękitnych Jaryszów. Piłkarze Błękitnych zgromadzili do tej pory siedem punktów i zajmują 5 pozycję w tabeli. Niedzielne spotkanie V kolejki rozstrzygać będzie trójka arbitrów z Kolegium Sędziów w Opolu, a przewodniczyć im będzie pan Wojciech Białowąs.

Spotkanie VI kolejki seniorzy Jedności rozegrają już w najbliższą środę. Wybiorą się oni do Tarnowa Opolskiego na mecz z rezerwami Piomaru Tarnów-Przywory. Piłkarze Piomaru po dwóch remisach i dwóch porażkach zajmują 11 miejsce w tabeli z dorobkiem dwóch oczek. Środowe zawody w Tarnowie Opolskim poprowadzi trójka sędziowska z Kolegium Sędziów w Opolu, a głównym będzie pan Michał Mosion.

Piłkarski plan najbliższych dni:

Juniorzy – Niedziela 15.09.2013 godz. 11:00

LKS Jedność Rozmierka – LUKS Meteor Jasienica Dolna

Seniorzy – Niedziela 15.09.2013 godz. 16:00

LKS Jedność Rozmierka – LZS Błękitni Jaryszów

Młodzicy – Wtorek 17.09.2013 godz. 17:00

LKS Jedność Rozmierka – LZS Naprzód Ujazd-Niezdrowice

Seniorzy – Środa 18.09.2013 godz. 17:00

GKS Piomar II Tarnów-Przywory – LKS Jedność Rozmierka

(wyjazd autobusem o godzinie 15:15 spod stadionu)

Życzymy powodzenia!

Zapraszamy kibiców!