ogółem: 4 018 328

Seniorzy wracają z Tarnowa z kompletem punktów!!!

• autor: dzsiara, 2013-09-19 22:36

LZS GKS Piomar II Tarnów-Przywory 1:2(1:1) LKS Jedność Rozmierka

W środę o godzinie 17:00 w Tarnowie Opolskim seniorzy Jedności rozegrali spotkanie VI kolejki z rezerwami Piomaru Tarnów-Przywory. Mecz rozpoczął się od lekkiej przewagi przyjezdnych, jednak w 18 minucie prowadzenie w tym meczu objęli gospodarze. Po dalekim wrzucie z autu i zamieszaniu w polu karnym Jedności, zawodnik Piomaru zdołał skierować piłkę do rozmiereckiej bramki. Starania gości w doprowadzeniu do wyrównania zostały zwieńczone na pięć minut przed końcem pierwszej części spotkania. Dośrodkowanie w pole karne z rzutu wolnego, Dominik Goczoł zgrywa piłkę do Łukasza Hermasza, a ten nie daje szans golkiperowi miejscowych. Po zmianie stron inicjatywa po stronie Jedności i w 61 minucie dobre podanie Rafała Kandziory wykorzystuje Grzegorz Sapa, który mając przed sobą tylko bramkarza Piomaru nie pozostawia mu żadnych złudzeń. Z upływem czasu coraz bardziej do głosu zaczęli dochodzić gospodarze, którzy z uporem dążyli do zmiany niekorzystnego rezultatu. Końcówka spotkania zrobiła się bardzo nerwowa, a sędzia zaczął obficie dzielić kartkami. Piłkarzom Jedności przyszło zawody kończyć w dziewiątkę, ale zdołali dowieźć korzystny rezultat do ostatniego gwizdka.

Protokół meczowy:

1:0 Piomar 18’
                                                    1:1 Łukasz Hermasz 40’
                                                    1:2 Grzegorz Sapa 61’

Piomar II Tarnów-Przywory: Piotr Woźniak – Krzysztof Rzadkowski, Piotr Zoglowek, Kamil Skóra, Grzegorz Wyrwich, Michał Dec(60’ Bartłomiej Cieniuch), Damian Malik, Tomasz Drapacz(68’ Zbigniew Kalinowski), Piotr Ruzik, Janusz Konieczny(46’ Michał Smaroń), Piotr Kałuża

Jedność Rozmierka: Krzysztof Kuźniak – Bartłomiej Wojdak, Bartosz Berlak, Wojciech Wachtl, Rafał Kandziora, Krzysztof Domerecki, Tomasz Skrzypczyk, Grzegorz Sapa, Dominik Goczoł, Rafał Rudol(80’ Piotr Polok), Łukasz Hermasz

Pozostali w rezerwie: Mateusz Wojs, Gabriel Suchan, Gabriel Kwoczała, Dawid Skowronek

Żółte kartki: Piotr Kałuża, Damian Malik, Michał Smaroń, Piotr Ruzik oraz Krzysztof Domerecki, Dominik Goczoł, Łukasz Hermasz, Grzegorz Sapa

Czerwone kartki: Krzysztof Domerecki 89’(za drugą żółtą), Łukasz Hermasz 90’+2(za drugą żółtą)

Sędziowali: Główny – Michał Mosion; Asystenci – Wojciech Białowąs i Marcin Bazan(KS Opole)