Zapowiedź

• autor: dzsiara, 2013-09-20 13:19

Weekend z piłką…

Przed nami kolejny weekend ze sporą dawką piłkarskich emocji. W sobotę swoje spotkanie rozegrają młodzicy Jedności, a dodatkowo na stadionie w Rozmierce wystąpi trzecioligowy Piast Strzelce Opolskie. W niedzielę natomiast zagrają nasi juniorzy i seniorzy. Zapraszamy na wszystkie mecze i prosimy o kulturalny doping.

Wyjątkowo w sobotnie popołudnie swoje spotkanie rozegrają młodzicy naszego klubu. W ramach V kolejki ligowej wybiorą się do Gogolina na mecz z tamtejszym MKS-em. Rywal niezwykle wymagający, który po czterech kolejkach zajmuje 3 pozycję w tabeli z kompletem punktów. Spotkanie młodzików w Gogolinie poprowadzi pan Jarosław Skibiński z Kolegium Sędziów w Kędzierzynie-Koźlu.

Juniorzy Jedności w najbliższą niedzielę zagrają w Żyrowej z tamtejszą Victorią. Gospodarze niedzielnego meczu w trzech dotychczasowych spotkaniach zgromadzili trzy punkty i zajmują 12 pozycję w ligowej stawce. Spotkanie V kolejki w pierwszej lidze juniorów starszych rozstrzygać będzie arbiter Kolegium Sędziów w Kędzierzynie-Koźlu, pan Michał Gąsior.

Przed seniorami Jedności spotkanie VII kolejki w klasie A. Na stadion przy ulicy Szkolnej zawita beniaminek rozgrywek – Magnum Chorula. Piłkarze z Choruli po dwóch wygranych i remisie na rozpoczęcie sezonu, w ostatnich dwóch spotkaniach musieli przełknąć gorycz porażki i obecnie zajmują ósmą pozycję w tabeli z siedmioma punktami na koncie. Niedzielne zawody w Rozmierce poprowadzi trójka sędziowska z Kolegium Sędziów w Opolu, a przewodniczyć im będzie pan Michał Mazurek.

Piłkarski plan najbliższych dni:

Młodzicy – Sobota 21.09.2013 godz. 15:00

MKS Gogolin – LKS Jedność Rozmierka

(wyjazd autobusem o godzinie 13:30 spod stadionu)

III liga – Sobota 21.09.2013 godz. 16:30 – stadion w Rozmierce

SKS Piast Strzelce Opolskie – KS Górnik Wesoła

Juniorzy – Niedziela 22.09.2013 godz. 11:00

LKS Victoria Żyrowa – LKS Jedność Rozmierka

(wyjazd samochodami o godzinie 9:45 spod stadionu)

Seniorzy – Niedziela 22.09.2013 godz. 16:00

LKS Jedność Rozmierka – KS Magnum Chorula

Życzymy powodzenia!

Zapraszamy kibiców!

Specjalne zaproszenie kierujemy do rodziców, dziadków i opiekunów naszych najmłodszych piłkarzy, aby wspólnie z nimi wybrać się autobusem na rodzinny wyjazd do Gogolina. Jest to sobotnie popołudnie, a więc można skorzystać. Serdecznie zapraszamy!