Kolejna rocznica powstania portalu klubowego!

• autor: dzsiara, 2013-09-24 19:39

Cztery lata za nami…

Minęły cztery lata od założenia klubowego portalu jednoscrozmierka.futbolowo.pl. Licznik na stronie wskazał dzisiaj 1461 dzień od rozpoczęcia działalności. Od tego czasu przygotowujemy dla Was: zawodników, działaczy, a przede wszystkim kibiców i sympatyków klubu – artykuły, relacje i statystyki dotyczące naszego klubu.

W tym czasie portal odwiedzano blisko 730 tys. razy! Jak łatwo policzyć daje to średnią prawie 500 odwiedzin na dzień.

Na stronie publikowane są na bieżąco krótkie relacje i protokoły meczowe ze spotkań wszystkich trzech drużyn Jedności. Prowadzone są statystyki szczegółowe wszystkich zawodników z drużyn seniorów i juniorów. Przygotowywane są również krótkie zapowiedzi kolejek ligowych.

Kolejna rocznica funkcjonowania portalu to również dobra okazja na podsumowania i wnioski!

W ostatnim czasie dosyć kiepsko(delikatnie mówiąc) układa się współpraca pomiędzy administracją strony, a zawodnikami i kierownictwem poszczególnych drużyn, zwłaszcza jeśli na którymś z meczów nie ma nikogo z administracji strony. Dobitny tego przykład mieliśmy w miniony weekend. Jednak przy takiej okazji nie chcielibyśmy zbytnio narzekać.

Korzystając ze sposobności przygotowaliśmy dla Was również ankietę(w prawej kolumnie). Zachęcamy do wzięcia w niej udziału i przemyślanej odpowiedzi na postawione w niej pytanie. Wyniki tej ankiety pomogą nam w najbliższych tygodniach podjąć stosowne decyzje co do dalszego funkcjonowania portalu.

Zachęcamy do odwiedzania portalu jednoscrozmierka.futbolowo.pl!

Administracja strony