Zapowiedź

• autor: dzsiara, 2013-09-27 10:42

Drużyny Jedności w akcji…

Przed nami kolejne mecze drużyn Jedności. W najbliższych meczach wszystkie trzy zespoły wystąpią na własnym stadionie.

W najbliższy wtorek spotkanie VI kolejki w lidze młodzików rozegrają najmłodsi piłkarze Jedności. Młodzicy rozmiereckiego klubu gościć będą na własnym stadionie zespół z Izbicka-Otmic. Goście wtorkowego spotkania z sześcioma punktami zajmują siódmą pozycję w tabeli. Wtorkowy mecz młodzików poprowadzi pan Grzegorz Marzec z Kolegium Sędziów w Kędzierzynie-Koźlu.

Juniorzy Jedności w niedzielne przedpołudnie podejmą na własnym terenie Śląsk Reńską Wieś. Piłkarze Śląska zajmują czwartą pozycję w ligowej stawce, a na swoim koncie zgromadzili 9 punktów. Niedzielny mecz VI kolejki pierwszej ligi juniorów starszych rozstrzygać będzie pan Wojciech Oszczęda z Kolegium Sędziów w Kędzierzynie-Koźlu.

W niedzielne popołudnie seniorzy Jedności rozegrają już VIII kolejkę w klasie A. Na stadion przy ulicy Szkolnej zawita zespół KS-u Górażdże. Niedzielni goście zgromadzili do tej pory 13 punktów i zajmują szóstą pozycję w tabeli. Nad prawidłowym przebiegiem niedzielnego spotkania czuwać będzie trójka arbitrów z Kolegium Sędziów w Kędzierzynie-Koźlu, a przewodniczyć im będzie pan Piotr Kapica.

Piłkarski plan najbliższych dni:

Juniorzy – Niedziela 29.09.2013 godz. 11:00

LKS Jedność Rozmierka – LKS Śląsk Reńska Wieś