Zapowiedź

• autor: dzsiara, 2013-10-03 21:16

Wyjazdowe mecze drużyn Jedności…

Nadchodzi kolejny weekend pełen piłkarskich emocji. Tym razem wszystkie drużyny Jedności zagrają na boiskach rywali. Dodatkowo na stadionie w Rozmierce dojdzie do trzecioligowych derbów powiatu strzeleckiego. Zapraszamy na wszystkie mecze i prosimy o kulturalny doping.

Najmłodsi adepci piłkarstwa z Rozmierki w ramach VII kolejki ligi młodzików wybiorą się w sobotę do Leśnicy. Gospodarze tego spotkania maja na swoim koncie jeden punkt po remisie w poprzedniej kolejce z Błękitnymi Jaryszów. Sobotnie spotkanie w Leśnicy poprowadzi pan Marcin Lenart z Kolegium Sędziów w Kędzierzynie-Koźlu.

Juniorzy Jedności wybiorą się w niedzielne przedpołudnie do Białej na mecz z tamtejszą Polonią. Dorobek piłkarzy Polonii jest taki sam jak juniorów Jedności i wynosi zaledwie 4 punkty, jednak niedzielni gospodarze maja o jedno spotkanie rozegrane mniej. Spotkanie VII kolejki pierwszej ligi juniorów rozstrzygać będzie pan Jacek Kubatek z Kolegium Sędziów w Nysie.

Przed seniorami Jedności spotkanie derbowe z Kadłubem. Mecz który najbardziej elektryzuje kibiców obydwu drużyn. Gospodarzom niedzielnego spotkania w tym sezonie wyjątkowo się nie wiedzie i z dorobkiem zaledwie 4 punktów zajmują przedostatnią pozycję w ligowej stawce. Jednak jak wszyscy wiemy derby rządzą się swoimi prawami i seniorów Jedności czeka ciężka przeprawa na „gorącym” terenie. Nad prawidłowym przebiegiem derbowego spotkania czuwać będzie trójka arbitrów z Kolegium Sędziów w Kluczborku, a sędzią głównym będzie pan Marcin Podmostka.

Piłkarski plan weekendu:

Młodzicy – Sobota 05.10.2013 godz. 13:00

LZS Leśnica – LKS Jedność Rozmierka

(wyjazd autobusem o godzinie 11:45 spod stadionu)

III liga – Sobota 05.10.2013 godz. 15:30 – stadion w Rozmierce

SKS Piast Strzelce Opolskie – LZS Piotrówka

Juniorzy – Niedziela 06.10.2013 godz. 11:00

LKS Polonia Biała – LKS Jedność Rozmierka

(wyjazd autobusem o godzinie 9:00 spod stadionu)

Seniorzy – Niedziela 06.10.2013 godz. 15:00

LKS Adamietz Kadłub – LKS Jedność Rozmierka

(zbiórka zawodników o godzinie 14:00 na boisku w Kadłubie)

Życzymy powodzenia!

Zapraszamy kibiców!

Specjalne zaproszenie kierujemy do rodziców, dziadków i opiekunów naszych najmłodszych piłkarzy, aby wspólnie z nimi wybrać się autobusem na rodzinny wyjazd do Leśnicy. Serdecznie zapraszamy!