Zapowiedź

• autor: dzsiara, 2013-10-10 21:36

Piłkarskie emocje przed nami…

W nadchodzący weekend na zieloną murawę po raz kolejny w tym sezonie wybiegną drużyny Jedności. Tym razem do boju ruszą tylko młodzicy i seniorzy, bowiem juniorzy w najbliższej kolejce pauzują.

Młodzicy z Rozmierki swoje spotkanie rozegrają już w najbliższą sobotę, kiedy to wybiorą się do Jaryszowa na mecz z Błękitnymi. Gospodarze sobotniego meczu plasują się w tabeli o dwie lokaty wyżej od Jedności i mają na swoim koncie cztery punkty. Przed najmłodszymi piłkarzami Jedności niełatwe zadanie, ale wierzymy, że powalczą o pierwsze punkty w tym sezonie. Sobotnie spotkanie młodzików poprowadzi pan Jarosław Krełowski z Kolegium Sędziów w Kędzierzynie-Koźlu.

W niedzielne popołudnie na stadion do Rozmierki zawita zespół Żywocic, aby z seniorami Jedności rozegrać spotkanie X kolejki w klasie A. Niedzielni goście mają na swoim koncie 5 punktów i zajmują dwunaste miejsce w ligowej stawce. Niedzielne spotkanie w Rozmierce poprowadzi trójka arbitrów z Kolegium Sędziów w Kędzierzynie-Koźlu, a przewodniczyć im będzie pan Artur Komarnicki.

Piłkarski plan weekendu:

Młodzicy – Sobota 12.10.2013 godz. 11:00

LZS Błękitni Jaryszów – LKS Jedność Rozmierka

(wyjazd autobusem o godzinie 9:45 spod stadionu)

Seniorzy – Niedziela 13.10.2013 godz. 15:00

LKS Jedność Rozmierka – LZS Żywocice