Zakończyliśmy piłkarski rok 2013!

• autor: dzsiara, 2013-11-24 20:52

W sobotnie popołudnie, w rozmiereckiej świetlicy spotkali się zawodnicy juniorów i seniorów Jedności oraz działacze i zaproszeni goście wspierający Klub, aby uroczyście zakończyć rundę jesienną i piłkarski rok 2013.

Spotkanie rozpoczęło się od krótkiego wystąpienia Prezesa Klubu, który przywitał wszystkich przybyłych i podsumował występy drużyn Jedności w bieżącym roku. Później zebrani rozpoczęli biesiadę zajadając pieczonego prosiaka i popijając różnego rodzaju napoje(ilość procentów według własnego uznania :)). Była okazja aby w przyjacielskiej atmosferze powspominać i z przymrużeniem oka przeanalizować kilka spotkań z poprzednich sezonów i posłuchać dobrej muzyki. Niektórzy z zawodników próbowali swoich sił w piłkarzykach(z różnym efektem). W trakcie spotkania również trener drużyny seniorów oraz kierownik zespołu juniorów, w kilku zdaniach podsumowali minioną rundę jesienną.

Mamy nadzieję, że bardzo udane spotkanie i jego klimat wpłynie pozytywnie na atmosferę w naszych drużynach, a za nią pójdą wyniki.

Zobacz kilka zdjęć z imprezy --->

Materiał video z imprezy: