Seniorzy i juniorzy zagrają w turniejach halowych!

• autor: dzsiara, 2014-01-15 20:08

Znamy już terminy turniejów halowych organizowanych przez GZ LKS…

W tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych Gminny Związek LKS w Strzelcach Opolskich organizuje halowe turnieje piłki nożnej. Drużyny seniorów i juniorów Jedności wezmą udział w tych turniejach starając się powtórzyć sukcesy sprzed roku.

Turniej seniorów odbędzie się w niedzielę 26 stycznia, natomiast juniorzy zagrają w niedzielę 23 lutego. Obydwa turnieje odbędą się w Strzelcach Opolskich, w Hali Sportowej przy PG 2 na ulicy Kozielskiej 34. Rozpoczęcie turniejów zaplanowano na godzinę 10:00. Już dziś zapraszamy na obydwa turnieje wszystkich kibiców, aby kulturalnym dopingiem wspomóc nasze drużyny.

Kibice którzy nie śledzą naszego profilu na facebooku(są jeszcze tacy???) zapewne zastanawiają się co tam słychać w naszych drużynach i jak idą przygotowania do rundy wiosennej?

Seniorzy Jedności treningi wznowili wczoraj(wtorek) i w ramach przygotowań do rundy rewanżowej będą się spotykać na zajęciach trzy razy w tygodniu. W poniedziałki zaplanowane są zajęcia na Orliku przy PSP 7 w Strzelcach Opolskich. We wtorki zajęcia będą się odbywały na hali w Suchej, natomiast w czwartki zawodnicy trenować będą na stadionie w Rozmierce. Pierwszy sparing seniorzy rozegrają w sobotę 08.02.2014 w Opolu z LZS-em Kup. Plan wszystkich meczy kontrolnych był już prezentowany wcześniej.

Zanim drużyna juniorów rozpocznie odrębne zajęcia przygotowujące do rundy rewanżowej, wszystkich zawodników tej drużyny zapraszamy na wspólne treningi z seniorami.

Najmłodsi piłkarze Jedności treningi wznowią jutro(czwartek). Pierwszy trening młodzików odbędzie się na hali w Suchej o godzinie 18:00.

Szczegółowy plan treningów wszystkich drużyn na dany tydzień będzie prezentowany na stronie internetowej w zakładce treningi i będzie na bieżąco aktualizowany.