Seniorzy na podium turnieju!

• autor: dzsiara, 2014-01-26 14:40

Trzecie miejsce seniorów w turnieju halowym…

W rozegranym dzisiaj turnieju halowym seniorzy Jedności uplasowali się na najniższym stopniu podium. Dodatkowo Tomasz Skrzypczyk został najskuteczniejszym strzelcem turnieju. Gratulujemy!!!

W minioną niedzielę seniorzy Jedności wzięli udział w halowym turnieju organizowanym przez Gminny Związek LKS w Strzelcach Opolskich. Do turnieju zgłosiło się osiem zespołów, które drogą losowania podzielono na dwie grupy. W grupach rywalizacja była prowadzona systemem „każdy z każdym”, a po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy zagrały w półfinałach. Przegrani z półfinałów zagrali o trzecie miejsce, natomiast zwycięzcy zagrali w meczu finałowym. Zwycięstwo w imprezie wywalczyła drużyna Orła Mokre Łany, która w rzutach karnych pokonała w finale zespół z Kadłuba.

Piłkarze Jedności udział w turnieju rozpoczęli od bezbramkowego remisu z Piastem Strzelce Opolskie. W drugim meczu rozmiereccy piłkarze pewnie pokonali drużynę Rożniątowa 4:0, a na listę strzelców w tym spotkaniu wpisali się Rafał Rudol, Łukasz Hermasz oraz dwukrotnie Tomasz Skrzypczyk. W ostatnim meczu grupowym seniorzy Jedności zremisowali 1:1 z Czarnymi Kalinów-Kalinowice, a bramkę na wagę jednego punktu zdobył Łukasz Hermasz. W meczu półfinałowym drużyna Jedności zmierzyła się ze zwycięzcą grupy A – Orłem Mokre Łany. Dwie bramki stracone w szóstej minucie spotkania zadecydowały o końcowej porażce naszego zespołu. W meczu o trzecie miejsce rozmiereccy piłkarze ponownie spotkali się z drużyną Piasta. Tym razem seniorzy Jedności nie pozostawili rywalom żadnych złudzeń aplikując im pięć bramek, tracąc przy tym zaledwie jedną. Do bramki rywali w tym spotkaniu trafiali: 2x Tomasz Skrzypczyk, Grzegorz Sapa, Krzysztof Domerecki, Sebastian Wojdak. Pewną wygraną nad zespołem Piasta seniorzy Jedności zapewnili sobie miejsce na najniższym stopniu podium. Gratulujemy!!!

Indywidualne wyróżnienie w niedzielnym turnieju zdobył zawodnik Jedności – Tomasz Skrzypczyk. Tomasz zdobywając 4 bramki okazał się najlepszym strzelcem imprezy. Gratulujemy!!!

Drużyna Jedności wystąpiła w składzie: Mateusz Wojs – Wojciech Wachtl, Rafał Rudol(1 bramka), Joachim Gawlik, Krzysztof Domerecki(1 bramka), Grzegorz Sapa(1 bramka), Tomasz Skrzypczyk(4 bramki), Sebastian Wojdak(1 bramka), Łukasz Hermasz(2 bramki)

Zobacz zdjęcia z turnieju --->

Komplet wyników turnieju: